Здоров'я та краса Краса

Робіть цю вправу 20 хвилин в день і результат вас здивує!

Не поспішайте називати це дурною вигадкою, адже насправді у цієї вправи є цілий ряд переваг для нашого здоров’я. Уже через місяць ви будете шоковані результатом!

Подумайте про те, які неймовірні зусилля доводиться робити нашому серцю, щоб перекачувати кров, яка під певним тиском повинна надходити в кінцівки. Або про те, як відбувається венозне повернення в ногах, яке іноді дає збій (і результат цього – варикоз).

Ніколи не бійтеся пробувати щось нове. В даному випадку це проста вправа не зробить вас стрункіше, а ваші ноги красивіше. Крім цього, ви почуватиметеся краще, як фізично, так і морально, що теж важливо.

Пропонуємо вам підвищити якість свого життя з цим нескладним щоденним заняттям. Воно не зажадає від вас фінансових витрат, не займе багато часу і не відніме енергію.

Піднімати ноги вгору: в чому полягає вправа?

Це не просто фізична вправа, а справжня терапія. Але! Якщо у вас є будь-яке пошкодження або травма спини, то підйом ніг виконувати небажано.

  1. Краще покласти подушку або валик під поперек, щоб положення тіла було зручним.
  2. Ноги витягніть вгору уздовж стіни, а руки витягніть уздовж тіла, вони повинні бути повністю розслаблені.
  3. Досить залишатися в такій позі протягом 15-20 хвилин, більше нічого не роблячи. Постарайтеся відчути рівновагу і баланс, відчуєте спокій, а трохи пізніше приплив крові до грудей і голови.

Пам’ятайте також, що якщо ви будете виконувати цю техніку релаксації регулярно, то одяг повинен бути максимально зручним і вільним, не перетягуйте гумками область талії або щиколотки.

В іншому випадку це може звести результат вправи до нуля. Адже наша мета: поліпшити циркуляцію крові в організмі.

5 переваг підйому ніг

1. Зменшує набряклість в ногах

Набряк ніг завжди пов’язаний з поганим кровообігом. А ось в його причинах слід розібратися.

  • Іноді він пов’язане зі збоєм в роботі нирок, серця, з надмірною вагою або прийомом будь-яких лікарських препаратів, а також з неправильним харчуванням.
  • Важливо дізнатися точну причину та усунути її. Інакше боротися з цим марно. А дана вправа стане прекрасним доповненням до терапії, вона принесе вам помітне полегшення.
  • Підйом ніг вгору сприяє нормальному руху рідин в тілі, які перешкоджають нормальній циркуляції крові.
  • Іноді, провівши весь день на ногах, ви можете помітити, що вони опухли й набрякли.
  • Тоді, прийшовши додому, просто зніміть взуття, розслабтеся і підніміть ноги вгору, спершись їх об стінку, як показано на фото. Дозвольте силі тяжіння позбавити вас від набряків.

2. Розслабляє нервову систему

Таке положення тіла допомагає нам ще і відновити дихання. Воно дозволяє нам вдихати більшу кількість повітря, що згодом призводить до більш спокійного і ритмічному диханню. Це, у свою чергу, доброчинно позначається на стані нервової системи: знімає м’язову напругу в області живота, шиї й скронь.

3. Покращує травлення

Підйом ніг вгору — це так зване «активне зміщення».

Якщо ноги знаходяться вище голови, це сприяє боротьбі з затримкою рідини в організмі, а також покращує травлення. Це покращує рухливість кишківника, в довгостроковій перспективі це призведе до кращого засвоєння поживних речовин, що надходять до нас з їжею. Ще це допоможе розв’язувати проблему закрепів і відновити внутрішню рівновагу, яку незабаром буде помітно і зовні.

4. Знімає синдром втомлених ніг

Підйом ніг вгору – це один з кращих способів зняти напругу в ногах (від ступень до стегон). До кінця дня наші ноги сильно втомлюються, а це 20-хвилинна зміна положення тіла поверне їм легкість. Ви відразу помітите різницю.

5. Досягається психічний спокій

Спробуйте реалізувати це на практиці вже сьогодні. Вам знадобиться всього 20 хвилин часу, і перше, що ви помітите, – фізичне полегшення, яке моментально заспокоює і розум.

Таке положення тіла, до всього іншого, сприяє правильній оксигенації мозку (насичення киснем). Даний процес наближає нас до медитативного стану, хоча ми навіть не віддаємо собі в цьому звіту. Ми відчуваємо, як наше тіло і розум занурюються в спокій і знаходять гармонію.

У міру того, як ви будете практикувати цю техніку, ви самі будете помічати все більше і більше її переваг для себе!

Джерело

Дата публікації: 03.12.2019 img Поділитися