Здоров'я та краса Консультація лікаря

Припиніть пити воду з пластикових пляшок! Ось чому

Всі ми знаємо про важливість вживання води та про те, що без неї життя не можливе. Але не всі звертають увагу на її якість, а варто було б… Напевно, всі переконані, що вода з крана жахлива та набагато краще купувати воду в пластикових пляшках. Та вони неабияк помиляються.

1. Вода в пляшках може бути отруєною.

Коли вода довго стоїть на прилавках, то пластик, який пропускає в себе багато газів та кислот, що є шкідливими для нас, починає отруювати воду. Таке ж можна спостерігати, коли при високих температурах повітря пластик може виділяти небезпечні для здоров’я речовини.

2. Здебільшого така вода наповнена бактеріями.

Звичайно, воду оброблюють перед її пакуванням в пляшки, але якою б чудовою не була обробка, у пляшки все одно потраплять бактерії, які з часом перетворюють воду у неорганічну. Таким чином застояна вода буде не тільки неприємною на смак, а й шкідливою для здоров’я. Це стосується й усіх мінеральних вод.

3.  Забруднення атмосфери.

Багато хто забуває, що пластик – це синтетичний матеріал, який дуже повільно розкладається, а всього 20 пляшок зі ста проходять утилізацію, інші залишаються гнити на вулиці, сміттєзвалищах, чи у ваших будинках.

4. Брехня про користь «мінеральної води».

Здебільшого «мінеральна» вода у пластикових пляшках є просто водою з-під крана, яка проходить термічну і хімічну обробку (деякі виробники, навіть, вказують це на обгортці). Напевно, на сучасних прилавках не можливо знайти дійсно корисної та лікувальної води.

5. Даремна трата грошей.

Мало того, що ви будете постійно витрачати гроші на воду у пляшках, та й до того будете вбивати своє здоров’я та імунітет. Тому краще очищати воду за допомогою встановлених фільтрів.

Звичайно, ми не можемо вказувати на те, яку воду ви повинні пити, але звертаючи увагу на вище наведені факти — зробіть правильний вибір, адже вода – це вагома частина вашого життя, здоров’я та організму.

Дата публікації: 15.08.2019 img Поділитися