Принцеся одягнула весільну сукню і оголила великий шрам…

Цей шрам на тілі принцеси побачили всі. Одні відверталися, інші округлювали здивовані очі: чому вона не приховала рубець під сукнею? Та відповідь принцеси усіх вразила...
Принцеса Євгенія, онука англійської королеви, вийшла заміж за Джека Бруксбенка. Молодята побралися у каплиці Святого Георга у Віндзорі. На пишне весілля прийшли 850 гостей, серед них була королева Єлизавета, члени королівської родини та зірки шоубізнесу. А ще понад тисяча осіб дивилася пряму трансляцію весільної церемонії у дворі замку.
Наречена була у розкішній і водночас простій сукні, яку зумисне для неї створили британські дизайнери. А на її голові була тіара з діамантами та смарагдами, яку їй позичила королева.
Принцеса зумисне вирішила не одягати вуаль, щоб було видно глибокий виріз сукні на спині. І саме це найбільше вразило гостей. Адже завдяки вирізу став помітний великий шрам на її спині. Довгий рубець залишився після операції на хребті, яку принцесі зробили ще у віці 12 років для виправлення сколіозу.
Коли її запитали: чому вона не одягла сукню, яка приховує хірургічні шрами, вона відповіла: “Я закінчила Оксфорд, захистила докторську дисертацію в трьох різних галузях. Я знаю 5 мов. І ви кажете мені про шрами та дефекти старої операції? Пишатися чи соромитися слід лише свого розуму. Більше нічого іншого. Я зробила це, щоб віддячити медпрацівникам і закликати дівчат не соромитися будь-яких естетичних вад на своєму тілі. Я думаю, що варто змінити сприйняття краси і можна показувати людям свої шрами. І вважаю, що дійсно важливо це продемонструвати”.
Тож завжди пам’ятайте, що ваша справжня краса у вашій моралі, людяності та доброті. І пишатися чи соромитися слід лише свого розуму, а не зовнішності.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook