Здоров'я та краса Сам собі лікар

Пробіотики для нормалізації мікрофлори

Ні для кого не секрет, що краса та здоров’я кожної люди починається зсередини. Якщо виникають порушення в роботі кишківника, з’являється безліч проблем з харчуванням та недостатньою кількістю необхідних мікроелементів для здорового функціонування. В такому випадку необхідно розуміти та знати, як попередити процес порушення роботи мікрофлори та вміти її нормалізувати.

Пробіотики – це культури живих бактерій, які позитивно впливають на організм та нормалізують склад і мікрофлору шлунково-кишкового тракту. Їх користь неодноразово була підтверджена вченими та науковцями.

Сьогодні ці культури спеціально виводять у зручній формі для прийому, проте вони також містяться у кисломолочних продуктах харчування.

Найчастіше, пробіотики використовують для боротьби з наслідками прийому різних медикаментів та антибіотиків. Ні для кого не секрет, що лікування антибактеріальними засобами призводить до знищення всіх бактерії, в тому числі і корисних, які є в нашому кишківнику. Призначення лікаря, в першу чергу, буде залежати саме від того, яких мікроелементів не вистачає, і що саме спричинило розлад.

Першими симптомами порушення мікрофлори є:

  • діарея чи закрепи,
  • підвищене газоутворення (метеоризм),
  • здуття та відчуття “переливання”,
    “буркотіння” в животі,
  • ниючий або гострий біль в животі різної тривалості,
  • слабкість та погане самопочуття.

Проте, навіть беручи до уваги вище наведені симптоми, не варто самому собі ставити діагноз. Необхідно пройти комплексне обстеження, яке включає в себе спеціальні аналізи, УЗД дослідження та гастроскопію (зондування).

Після отримання результатів лікар вивчає їх в комплексі з вашими симптомами, уточнює діагноз і призначає лікування, яке більше всього підійде саме вам. Адже варто не забувати, що поняття нормальної мікрофлори є досить загальним і є різним для кожного. Саме тому самостійно досить тяжко розрахувати кількість корисних бактерій необхідних саме для вас.

Найчастіше для нормалізації мікрофлори використовуються препарати склад яких включає в себе природні елементи. Вдалим прикладом такого засобу є Ентеронорм – синбіотик 5 покоління компанії «Елемент здоров’я». Він являє собою комбінацію пробіотичного комплексу, який в поєднанні з мікроелементом селеном, забезпечує спільну дію для відновлення та підтримання нормальної мікрофлори. Покращує функціонування травної системи та забезпечує детоксикації організму. Ентеронорм не є лікарським засобом, а лише дієтичною добавкою, яка нарощує в кишківнику недостачу корисних бактерій та нормалізує роботу шлунку, усуваючи основні симптоми розладу.

Це комплексний препарат, який також застосовується для відновлення природного захисту організму після перенесених захворювань. Забезпечує профілактику остеопорозу, диселементозу та гіповітамінозу.

Застосовується при алергічних реакціях, гормональній дисфункції, вугревих висипах та для зниження ризику виникнення ускладнень в комплексному лікуванні новоутворень, дезінтоксикації організму. Препарат виготовлений згідно ТУ У 10.8-38405950-001:2016, перед застосуванням варто порадитись з лікарем.

Більш детальну інформацію про препарат можна дізнатись за посиланням: https://healthelement.com.ua/ukr/vsi-produkti/item/13-enteronorm.

Дата публікації: 24.01.2019 img Поділитися