Здоров'я та краса Краса

Поєднуємо кольори у манікюрі: 20 вишуканих ідей

Ми підкажемо, які кольори вдало поєднуються між собою.

Треба свіжа ідея? Ловіть! Урізноманітнити манікюр, не витрачаючи часу на розпис, можна, нафарбувавши нігті двома або кількома кольорами або ж різними відтінками однієї кольорової гами.

Поєднання кольорів в манікюрі сьогодні у тренді, проте потрібно це робити правильно. Щоб манікюр виглядав стильно, мало взяти два або кілька різнокольорових лаків і нафарбувати нігті. Треба вміти підбирати кольори, які вдало поєднуються між собою.

Нафарбувати нігті двома кольорами можна різними способами і, комбінуючи колірні відтінки, отримати неповторний, цікавий манікюр. Щоб красиво нафарбувати нігті з використанням двох різних кольорів потрібно знати деякі нюанси.

Потрібно, щоб колірна гамма обов’язково поєднувалася і колір манікюру “дружив” з кольоровою гамою одягу. Лак комбінують не тільки за кольором, але і фактурою – глянсовий і матовий, з блискітками або без.

Зазвичай іншим кольором виділяють нігтики на середньому і безіменному пальці. Або роблять манікюр з плавним переходом на одному нігті (манікюр омбре).

Лаки краще вибирати однієї фірми або купувати спеціальні серії для двоколірного манікюру з уже готовими кольоровими парами.

Мало просто взяти два кольори лаку і нафарбувати нігті. Важливо підібрати поєднання кольорів за певними правилами, інакше манікюр буде виглядати без смаку.

Звичайно, хтось володіє природним чуттям і інтуїтивно бачить гарні поєднання кольорів, але комусь потрібно керуватися правилами (хоча б для початку). Зараз ми поговоримо про безпрограшні й основні колірні комбінації.

Монохромне поєднання – це поєднання різних відтінків одного кольору. Це найбільш гармонійне і просте в підборі поєднання. Відтінок відрізняється лише насиченістю кольору і тонами. Наприклад, темно-синій і блакитний; фіолетовий і ліловий; теплий коричневий і приглушений оранжевий; темний трав’яний зелений і ніжний салатовий.

Поєднання споріднених кольорів: у такому разі комбінують кольори, розташовані поруч в колірному колі. Таке поєднання виглядає спокійно і гармонійно, цікаво. Наприклад, нафарбувати нігті можна такими парами споріднених квітів: червоний лак і помаранчевий; зелений і жовтий; синій і фіолетовий; салатовий і блакитний; темно-синій і баклажан.

Добре будуть поєднуватися також споріднені кольори різних відтінків. Наприклад, темно-синій і бузок; темний чорничний колір і рожевий.

Контрастне поєднання кольорів – найпомітніше, найяскравіше поєднання протилежних кольорів. Це лаки таких кольорів як: жовтий і фіолетовий; червоні і зелені тони; помаранчевий і синій; ліловий і жовто-зелений; бірюзовий і кораловий. І більш м’які поєднання контрастних світлих кольорів: ніжний світло-зелений і світлий рожевий; пастельний бузковий і світлий лимонний.

Також використовуються ахроматичні кольори. Це чорний, всі відтінки сірого, білий, для манікюру сюди можна віднести тілесний і бежевий кольори. Такі тони можна поєднувати між собою або ж освіжати їх будь-якими іншими кольорами і відтінками.

Якщо ви хочете зробити колірну розтяжку, не обов’язково шукати і купувати 5 лаків для кожного нігтя. Досить мати 2 кольори лаку (сірий і білий, наприклад) і міняти відтінок, змішуючи ці два кольори – для кожного нігтики розбавляти сірий лак білим в більшій кількості, ніж попередній.

Манікюр омбре своїми руками

Нафарбувати нігті двома кольорами за допомогою губки з плавним колірним переходом дуже просто. Головне – все робити акуратно і нікуди не поспішати.

Крок 1. Для початку виберіть два відповідних лаки і визначте, який колір буде основними, покрийте ним нігті.

Крок 2. На будь-яку тверду поверхню (пластик, щільний глянсовий картон та ін.) нанесіть два кольори лаку поруч один з одним. За допомогою, наприклад, зубочистки акуратно змішайте два в місці їхнього зіткнення. Вийде колірна розтяжка. Цей крок можна пропустити і наносити лак безпосередньо на губку.

Крок 3. Візьміть невелику вузьку губку (трохи ширше нігтя) і наберіть лак на губку.

Крок 4. Акуратними рухом перенесіть лак з губки на ніготь, роблячи відбиток.

Крок 5. Лак також віддрукується і на самому пальці, тому потрібно змочити ватну паличку в засобі для видалення лаку і очистити палець від непотрібного лаку. Щоб легше було видаляти, попередньо нанесіть на пальці жирний крем. Цією ж паличкою підправте лінію покриття біля кутикули, роблячи її рівною і плавною, тоді манікюр буде виглядати акуратним.

Крок 6. Покрийте нігті захисним покриттям або просто безбарвним лаком.

Також можна використовувати аплікатор (губка для нанесення тіней) для цих цілей, тоді шкіра практично не брудниться.

Дата публікації: 18.04.2018 img Поділитися