Кухня Рецепти

Постуйте смачно: чотири рецепти пісних пирогів

Ми зібрали чотири вдалі рецепти смачної пісної випічки (пиріг, апельсиновий і банановий кекс, бісквіт). Ніхто навіть не здогадається, що вони без масла, маргарину, яєць, сметани та молока!

28.11.2021 10:31

Дотримуватися посту – це не означає голодувати. Слід відмовитися від м’яса, яєць, молочних продуктів. Однак при цьому під час посту можна харчуватися смачно і різноманітно. Варто збагатити свій раціон овочами, фруктами, крупами. Замінити м’ясо можна бобовими, які містять багато білку. А збагатити раціон корисними жирами допоможуть горіхи та насіння.
Не обов’язково під час посту відмовлятися від солодощів. Цукерки можна замінити на сухофрукти. Складніше знайти заміну випічці, адже для приготування смачного пухкого тіста потрібні яйця, молоко, сметана, масло, маргарин – а всі ці продукти під час посту заборонені.
Однак не треба засмучуватися, якщо ви полюбляєте солоденьке. Їх небагато, але таки є хороші перевірені рецепти смачної пісної випічки. Такі пироги виходять пишними, ароматними. Їх можна використовувати як основу для приготування пісних тортів та десертів. Або ж їсти як самостійну страву до кави або чаю.
Ми зібрали для вас чотири вдалі рецепти пісних пирогів. Ніхто навіть не здогадається що вони без масла, маргарину, яєць, сметани та молока!