Життєві історії Сім'я

Поради ясновидця діда Петра для тих, хто прагне жити щасливо

Петро Утвенко (у народі його називали дід Петро) був відомим на всю Україну ясновидцем. Його природний дар бачення, ліпший за рентген, лікувальна сила, знання лікарських рослин допомогли десяткам тисяч людей. Його поради безцінні!

Про цю людину було написано кілька книг. Одна з них – «Ясновидець (Ясновидець Дід Петро). Книга № 1 для тих, хто прагне Жити щасливо!». Її написав Володимир Стешенко. У книзі пророцтва, настанови, прості й дієві поради для підтримання та відновлення здоров’я. До вашої уваги поради відомого ясновидця.

 • Не роби зла. Воно повернеться як не на тебе, то на твоїх нащадків. Зло ніколи не приносить добра. А найбільше зло породжується заздрістю. Нема такого місця ні на землі, ні на небі, куди ми могли б утекти від святого погляду Справедливого Бога. Бог карає за зло. Не всіх зразу. Одних тепер, інших – у дітях або внуках. Такий Закон у Всесвіті.
 • Побороти зло можна тільки любов’ю, а не злобою. Навчіться розпізнавати Світло й Темряву. Старайтеся висвітлювати навколо себе все і всіх — і тільки тоді в нашій державі запанує мир і злагода. Наприклад, промовляйте: «Просвіти й настав, врозуми й направ»— тільки від чистого серця. Можна: «Прости їм, Господи, бо не відають, що творять, а якщо й відають — все одно прости», — це потужна захисна формула від будь-якої чорної магії, порчі, злоби.
 • Любіть усе, й тільки тоді все полюбить вас! Будьте в гармонії з навколишнім світом. Не шкодьте йому — і він вам віддячить своєю службою. Не забувайте, люди, робити добро, і ви відчуєте тепло у своїх душах… Любіть Життя! Людина – не раб, Людина — Творець! Робіть те, від чого дітям вашим не буде соромно за вас.
 • Хлібину ніколи не можна класти на стіл чи в хлібницю сподом догори, бо в господі хліба не буде.
 • Після заходу сонця з дому нічого не можна давати абопозичати — ні грошей, ні речей, ні харчів. Бо то — на пустку, на злидні. Особливо настирним пояснити, щоб зайшли вранці після сходу сонця.
 • На весіллі можна дізнатися, хто з гостей поганий на очі та думку. Придивіться, хто хапає цукерки й монети, якими за нашим обрядом мама дівчини обсипає молодят, на льоту, а не бере із землі? Отих і остерігайтесь. А краще молодій і молодому приколоти до верхнього одягу по шпильці — «замкнути» їх від недобрих поглядів.
 • Якщо відчуваєте, що після спілкування з негативною людиною (вампіром) у вас настає душевний дискомфорт, незрозуміла втома, виснаженість, — намагайтеся надалі уникати таких спілкувань. Узагалі ж можна при спілку­ванні сісти, схрестивши пальці обох рук і прикривши ними сонячне сплетіння.
 • Воду з купелі малої дитини не можна виливати після заходу сонця. Так само і сміття, що нагромадилося за день у хаті, краще залишити на ніч, а викинути вже вранці.
 • Пийте лише чисту воду. Кінь ніколи не питиме поганої води. Отож і дивіться: де п’є кінь— там вода чиста, придатна для вживання. Коли ж воду відстоюєте, не пийте на два пальці осад солей та «тяжку» воду.
 •  Від нечисті (злого духу, недоброзичливих гостей і за­здрісних очей, здатних до зурочення) біля вхідних дверей усередині оселі завжди тримайте невеличкого віника. Можна ставити його в куточку догори — всяке відьмацтво зачепиться об нього і не проникне до господи.
 • Жінкам бажано носити намиста, а чоловікам виріб з осики. Це буде вам захист від нечисті поза домом.
 • Немовлят молоді батьки не повинні показувати впро­довж шести тижнів ні рідним, ні друзям, ні знайомим. Доки аура нової людини сформується. Тоді дитина буде менш вразлива до зурочень і хвороб.
 • Якщо хочете, то можете її фотографувати в цей пері­од, але фото теж нікому не показуйте щонайменше 42 дні! Нюанс — та дуже важливий! Раніше вдома й народжу­вали з бабусями-повитухами. А нині дуріють так, що й по телебаченню показують пологи, — і все через гроші та нерозуміння природних процесів.
 • Після тяжкого трудового дня прийміть теплий, а потім прохолодний душ, подумки налаштуйтеся на очищення водою («попрохайте» її) — і змиєте весь бруд, який до вас пристав, навіть словесний.
 • Людині не слід лягати спати завидно, до заходу сонця — це нездоровий сон, він негативно впливає на центральну нервову систему і збиває ваш психологічний маятник рівноваги. Придивіться до пташок — вони живуть відповідно до біологічного годинника.
 • Час має бути один — крутіння стрілок на літній та зимовий час шкідливе!
 • Біля хати не можна саджати березу та дуба, бо коли крона стане вищою за покрівлю чи ваш поверх у багато­поверхівках — у хаті буде небіжчик. Треба висаджувати подалі від хати — не менше, ніж за шість метрів. А ось обсаджувати город ялинками дуже корисно, бо вони забирають на себе магнітні бурі — тому й легко почуваєшся в хвойному лісі.
Дата публікації: 22.09.2020 img Поділитися