Сім'я Секрет успіху

Поради, які допоможуть змінити життя на краще. Чорна смуга пройде стороною

Майже кожна людина відчувала, що її життя йде не так, як того хотілося б. Це навіює погані емоції, настає стан емоційного вигорання та погіршується сон. Однак, є дієві заходи, які допоможуть перемогти депресію.

Необхідно розділити завдання на три категорії. Доведено, що розбиваючи задачі на декілька частин, можна легко їх вирішити та знайти час на себе.

Частина перша

Сюди потрібно віднести ті речі, не вирішення яких може мати негативні наслідки. До них відносяться робочі справи, неоплачені рахунки та закупівля необхідних товарів.

Частина друга

До цієї групи відносяться справи, які допомагають поліпшити життя. Сюди входить похід у спортзал, до косметолога та лікаря. Також, можна зайнятись пранням та приготуванням страв.

Частина третя

До цієї частини відносяться речі, які приносять задоволення. Це може бути хоббі, прогулянки, різноманітні подорожі та творчі заняття. Цей список може бути будь-яким, тому внесіть в нього все, що подобається.

Справи неважливі та не термінові

При розподіленні справ, можете побачити, що в цьому списку є ті, які відносяться до неважливих та не термінових. Тому, не надавайте їм великого значення, бо вони не допоможуть у досягненні мети.

Що робити, якщо наступила чорна смуга — як позбутися від невдач і  налагодити життя?

Зробіть упорядкований список

Випишіть на лист паперу, розділені на групи, завдання. А потім перейдіть до складання нового списку, який починатиметься з найлегших справ. Наступними записуйте завдання по наростанню до найскладніших. Потім поділіть день на три частини. Розробіть власний розпорядок та виконуйте завдання щоденно з усіх трьох груп. Подумайте, яка частина дня для вас є найактивнішою й в цей час виконуйте важкі завдання. А легким залиште час, коли енергії не так багато.

Ієрархічне планування

Цей підхід допоможе позбутися страху перед виконанням завдань. Людина, яка знаходиться в депресії, не відрізняється великою кількістю енергії. Тож такий вид планування оптимізує роботу та допоможе знайти час на себе та власні хобі.

Мотивація

Емоційно нестабільна людина важко приступає до виконання завдань. Не чекайте покращення настрою й починайте робити найлегші та приємні завдання зі списку, а потім робіть найважчі. Таким чином мотивація вас сама знайде.

Дата публікації: 06.10.2021 img Поділитися