Духовність Сім'я

Сильні молитви до святої Філомени, які варто прочитати кожному

Знову і знову ми чуємо про нові, отримані через св. Філомену духовні ласки, матеріальний добробут, зцілення від різних невиліковних недуг, успіхи в роботі. Усе це – ласки, яких св. Філомена випрошує в Бога для тих, хто звертається до неї в молитві за допомогою.

Батьківська посвята дітей під опіку святої Філомени

Свята Філомено, віддаємо наших дітей під твою опіку.

Чудесна Діво, що так глибоко розуміла важливість та конечність чистоти, зберігай їхні душі в чистоті та святості.

Свята Діво, що усвідомлювала цінність вічних вартостей і тимчасовість матеріальних благ, навчай наших дітей цінувати духовні речі. Допомагай їм у пізнанні й зберіганні вічних істин, які не проминають і які допоможуть їм осягнути Небо, де їхні чесноти будуть прикрашати їх перед престолом Всевишнього Бога.

Відважна мученице, ти померла від жорстоких мук, відмовившись зректися Христа. Прищепи нашим дітям огиду до гріхів та любов до чеснот.

Благаємо тебе, свята Філомено, вимоли для них мужність терпіти переслідування і випробування радше, аніж зректися Бога, нашого Небесного Отця.

Благаємо тебе з цілковитою довірою: вимоли для них усі ці благодаті. Свята Філомено, знаємо, що Ти всеціло пожертвувала своє життя Господові і тому можеш випросити в Нього усі доконечні благодаті.

Ми впевнені, що ти не відмовиш і нам, батькам, які до тебе прибігають з довірою й любов’ю, просячи допомоги в гідному християнському вихованні наших дітей. Амінь.

Молитва до святої Філомени для допомоги

Вірна Діво і прославлена Мученице, завдяки якій сталося так багато чудес для бідних і пригноблених, помилуй мене. Ти знаєш усі мої потреби. Припадаю до Тебе повний тривоги, але знаючи Тебе я звертаюся до Тебе, Велика свята!

Милостиво вислухай і випроси у Бога моє прохання, з яким я звертаюся до Тебе (вкажіть прохання). Я цілковито переконаний(а), що завдяки Твоїм чеснотам, стражданням і смерті, яких Ти зазнала, об’єднаними із заслугами Ісуса Христа, Твого Обручника, я отримаю все те, чого прошу Тебе.

В радості свого серця буду благословити Бога в ім’я Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Дата публікації: 03.07.2019 img Поділитися