Здоров'я та краса Народна медицина

Полин вбиває будь-яку інфекцію в організмі

Полинова терапія знімає майже всі запальні процеси, особливо при ураженні травного тракту і статевих шляхів.

Полин приймають при гінекологічних захворюваннях, простатитах, уретритах, хворобах шкіри, шлунка, кишківника, печінки, підшлункової залози, нирок.

На курс досить 100 г сухого полину. Заготовлений сухий полин слід протерти руками і просіяти через друшляк. Ковтати в сухим, а не просіяний полин підійде для приготування настою для клізми, спринцювання, закапування в очі, вуха або полоскання рота.

Чому рекомендується вживати сухий полин?

Для того, щоб він пройшов через весь шлунково-кишковий тракт і пролікував всі ділянки. Відвари полину не доходять до кишечника. Травники стверджують: навіть міоми можуть розсмоктатися через один місяць лікування полином.

Полин очищає тіло від будь-яких шкідливих організмів, що знаходяться в ньому (це різного роду найпростіші — трихомонади, хламиди, герпес, кандида, лямблії, ехінококова інфекція).

Курс лікування полином гірким — 7 днів. Перші 3 дні кожні 2-2,5 години приймають по щіпці сухого полину незалежно від часу прийому їжі. Щіпку (не найменшу) кладуть в рот, запиваючи водою. Наступні 4 дня – по 5-6 разів на день. Очищується відразу весь організм, і важливо, щоб перерви між прийомами полину не перевищували 2,5 години. Ці 3 дні полин приймати 5-6 разів на день.

Всі 7 днів слід дотримуватися дієти. Виключити всю тваринну їжу, молочні продукти, яйця, кондитерські вироби. Рекомендується не пити спиртне і не курити.

Дата публікації: 31.08.2021 img Поділитися