Подбайте про своїх дітей: безкоштовні онлайн-заняття

Аби переключити увагу дітей від війни, зменшити стрес, чимось зайняти і з користю використати час, який доводиться проводити у сховищах, пропонуємо приєднатися до онлайн-уроків. Тут можна слухати предмети шкільної програми, науково-популярні лекції, Speaking Club, авторські курси від вчених та митців та цікаві інтерактиви неформальної освіти. Протягом дня будуть регулярні включення психологів.

1 березня відбувся запуск  освітньої онлайн платформи від “Наукового ліцею ім. Клима Чурюмова”, до якої можуть долучитись усі школярі України, які  мають доступ до Інтернету. Ця ініціатива  спрямована на зменшення  стресу дітей і забезпечення доступу до освіти  під час активних бойових дій в Україні. Презентація  можна переглянути на ютуб каналі за посиланням: https://youtu.be/-sY2ucZiCAo.

На прохання батьків дітей України, котрі сидять в підвалах/бомбосховищах, перемістились в нові місця проживання, їдуть/виїхали закордон або знаходяться поруч з батьками, які працюють та волонтерять в режимі 24/7 задля перемоги України створено освітню платформу на базі Наукового ліцею Чурюмова.

Вона  дає можливість усім школярам, які мають доступ до мережі Інтернет:

  • слухати предмети шкільної програми,
  • науково-популярні лекції,
  • Speaking Club,
  • авторські курси від вчених та митців,
  • цікаві інтерактиви неформальної освіти,
  • регулярні включення психологів.

Ці заняття відбуваються за розкладом в режимі реального часу з живим вчителем.

Науковий ліцей Чурюмова – це фізмат онлайн школа, в якій навчаються учні 5, 6 класів. Тому для школярів цих класів  в розкладі є предмети за державним стандартом спеціалізованої наукової освіти. Одночасно, створено розклад для слухачів різновікової групи. Планується відкриття занять для інших класів, на які буде запит у батьків.

В дані скрутні часи  найважче нашим дітям – вони налякані і спантеличені. Школи не працюють, обірвані зв’язки з друзями і однокласниками. Щоб зменшити психологічну напругу, стрес та відволікти від реалій сьогодення, запрошуємо всіх, хто має можливість, приєднуватись до занять в  Ліцеї. Онлайн заняття будуть проводитись  з вчителями в режимі живого спілкування.

Слухачем онлайн занять може стати кожен бажаючий незалежно від віку та класу, підключившись до будь-якого заняття з нашого розкладу, котрий публікується в нашому телеграм каналі.

Список цікавих україномовних ютуб-каналів для дітей

Як приєднатися

Щоб приєднатись до наших занять необхідно:

  1. Зареєструватися за посиланням заповнивши гугл-форму: https://forms.gle/KJEFsbwaTDJZ8VaKA
  2. Встановити на своєму пристрої додаток Telegram.
  3. Після реєстрації вас буде приєднано до нашого телеграм-каналу, де буде надаватись щоденний розклад занять для дітей різновікових груп та інші інформаційні оголошення.

Ця ініціатива здійснюється Науковим ліцеєм Чурюмова  на засадах волонтерства спільно з ВГО “Поруч”, Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України як відкрита освітня мережа, до якої можна приєднатись.

Інструкція, як встановити Телеграм

 Для користувачів Android:

  1. Заходимо в Play маркет > вводимо в пошуку Telegram і завантажуємо додаток, відкриваємо його, дотримуємось інструкцій для реєстрації (реєстрація поводиться за номером телефону).
  2. Після цього з головного екрану додатку у лівому верхньому куті натискаємо на меню (три рисочки), далі “Налаштування/Настройки/Settings”, під рядком з номером телефону натискаємо на рядок “Псевдонім/Имя пользователя/Username” (в залежності від мови додатку) та копіюємо його. Якщо ви не задавали його при реєстрації, придумайте та введіть у рядок, натисніть на галочку у правому верхньому куті.
  3.  Потім знову натисніть на вже встановлений псевдонім та скопіюйте його. Його і потрібно вставити у реєстраційну гугл-форму (пункт “Нік в Телеграмі”)

Для користувачі IPhone:

  1. Заходимо в AppStore > вводимо в пошуку Telegram і завантажуємо додаток, відкриваємо його, дотримуємось інструкцій для реєстрації (реєстрація поводиться за номером телефону).
  2. Після цього з головного екрану додатку у правому нижньому куті натискаємо на вкладку “Налаштування/Настройки/Settings” (в залежності від мови додатку), далі у верхньому правому куті натискаємо на кнопку “Змінити/Изм./Edit” і копіюємо рядок “Псевдонім/Имя пользователя/Username”. Якщо ви не задавали його при реєстрації, придумайте та введіть у рядок, натисніть на галочку у правому верхньому куті.
  3. Потім знову натисніть на вже встановлений псевдонім та скопіюйте його. Його і потрібно вставити у реєстраційну гугл-форму (пункт “Нік в Телеграмі”).

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook