Кухня Рецепти

Паска, яка завжди вдається. Дуже швидкий рецепт

Рецепт для тих, хто не любить заморочуватися, але хоче спекти гарну, смачну і пухнасту пасочку.

16.03.2018 17:01

Рецепт суперпростий і чудовий водночас. Якби зустріла його автора, розцілувала би!

Паска, яка завжди вдається

500 мл молока, 50 г свіжих дріжджів, 1,3 кг борошна, 6 яєць, 200 г мала,  300 г цукру, 300 г родзинок, 1 ч. ложка ванільного цукру.

  1. Молоко трохи підігріти, розчинити в ньому дріжджі. Додати 500 г борошна, добре розмішати. Поставити в тепле місце. Накрити рушником. Опара повинна збільшитися вдвічі.
  2. Відокремити білки від жовтків. Жовтки розтерти з цукром і ванільним цукром до білого кольору. Білки збити з дрібкою солі в стійку піну.
  3. Додати до опари розтерті жовтки і перемішати. Додати розм’якшене масло, перемішати. Додати збиті білки, акуратно перемішати.
  4. Частина ввести борошно, просіваючи його. Щойно тісто почне трохи відставати від столу і від рук, припинити додавати борошно. Тісто має бути рідкувате, м’яким. Дати тісту добре піднятися.
  5. Додати родзинки або цукати. Вимісити і дати піднятися.
  6. Тісто вивалити на стіл, ножем розділити його на частиним. Кожен шматочок тіста акуратно і дуже ніжно обкатати в руках, надаючи йому форму кулі і потім обережно опустити в форму. Форми поставити на деко і накрити серветкою. Через 10–15 хв поставити в духовку, нагріту до 100 градусів. Випікати паску 10 хв. Потім збільшити температуру до 180–190 градусів і випікати до готовності. Для маленької форми треба 25 хв, великі форми випікати хвилин 35–40.
  7. Готові паски витягти з духовки, 10 хв дати постояти на столі, дістати з форм.