Сім'я Стосунки

Ці прості речі щодня руйнуть ваш шлюб, а ви не помічаєте

Сімейному щастю жінки на заваді може стати багато речей. Часто ми самі його несвідомо руйнуємо. Психологи підказують, як зберегти любов і гарні стосунки з чоловіком.

Сімейному щастю жінки на заваді може стати багато речей. Вороги сімейного щастя – не лише люди. Часто ми самі заважаємо тому, щоб наша сім’я стала місцем затишку і комфорту, куди хочеться повертатися. Психологи виділяють чотири поширених причин, які руйнують сімейне щастя.

  1. Жінка вважає, що чоловік має читати її думки і робитиме, як вона хоче. Але цього не навчилася робити ще жодна людина. Рішення: озвучуйте сої очікування та бажання, говоріть про те, що вам наболіло.
  2. Дружина ставиться до чоловіка як споживач: він повинен заробляти і забезпечувати. Чоловіки не люблять, коли їх використовують. Вони також хочуть любові та поваги, як і ви, а не почуватися гаманцем або банкоматом. Рішення: не сприймайте чоловіка як належне. Дякуйте за те, що він зробив для вас та для сім’ї.
  3. Жінка маніпулює сексом – заохочує, мотивує, відмовляє в сексі якщо чоловік не робить того, що вона від нього вимагає. Чоловіки чутливі у цьому питанні. Якщо дружина не подарує йому сексуального задоволення, він знайде ту, яка це зробить. Рішення: не відмовляйте чоловікові у близькості, кохайтеся так часто, як це вам приносить задоволення, а не залежно від інших обставин. Якщо ви будете ігнорувати чоловіка, це вас тільки віддалить, ви поступово ставатимете чужими один одному. Рішення: проблеми слід розв’язувати не в ліжку.
  4. Побут. Не дозвольте побутовим клопотам зруйнувати ваші стосунки. Рішення: розподіліть обов’язки у сім’ї таким чином, щоб це влаштовувало і вас, і чоловіка. Найкраще – напишіть це. Не забувайте влаштовувати собі свята, з приводом і без. Свято допомагає жінці та її чоловікові відпочити від проблем, змінити фокус і зрозуміти, що сімейне життя – це не тільки будні і побутові клопоти.
Дата публікації: 28.01.2022 img Поділитися