Сім'я Стосунки

5 способів стати для нього найкращою дівчиною в світі. Поради від чоловіка

«Якщо ви сваритеся, як подружня пара, спілкуєтеся, як кращі друзі, фліртуєте, як коханці, захищаєте один одного, як брат з сестрою, значить вам судилося бути разом».

Навчіться любити серцем і не використовуйте відносини, як інструмент для заповнення своєї внутрішньої порожнечі. Збалансуйте свої емоції і думки, повірте в любов, яку ви даруєте іншій людині.

І ще – не намагайтеся змусити партнера ревнувати в надії, що він якимось чином доведе вам свою любов. Я знаю, що так часто роблять у фільмах, але повторювати таке вдома не рекомендується.

Любіть себе такими, якими ви є, любіть його справжнього і насолоджуйтеся любов’ю, яка панує у ваших стосунках.

Це і є шлях до щастя…

1. Поважайте себе і не обмежуйте свою гідність.

Як на мене, то перше правило любові вимагає спочатку полюбити себе. Так, звучить трохи егоїстично, але якщо ви не поважаєте себе, не чекайте, що це буде робити хтось інший.

Незалежні жінки здаються чоловікам неймовірно привабливими. Тому будьте незалежними, навіть в тому, як ви себе ведете. Дайте зрозуміти, що ви любите його, але не залежні від нього. Сміливо позначте свої кордони. І коли він почне вести себе як придурок, без коливань вкажіть йому на це.

Будьте досить сміливими для того, щоб дати зрозуміти, що ви відчуваєте, і стійте на своєму. Бути наполегливим – це одне, але бути ганчіркою – це вже зовсім інше.

2. Усвідомте різницю між підтримкою і контролем.

Невдачі неминучі, навіть в житті вашого хлопця. Часом просто настає важкий період, і скільки б він не старався, у нього нічого не виходить. Вирішується ця проблема прийняттям того факту, що все це тимчасово.

У такий період важливо перебувати поруч з ним. Зараз він потребує вас сильніше, ніж будь-коли. Але жінки часто припускаються помилки, заходячи в свою підтримку занадто далеко. Так, прийняття рішень замість нього, тому що він вразливий, це зовсім не підтримка.

Припиніть його зневажати. Йому зараз і так нелегко, не потрібно посилювати ситуацію. Замість цього поговоріть з ним, виробіть спільне рішення виниклої проблеми і, що важливіше за все, не недооцінюєте його.

3. Дайте йому трохи свободи.

Якщо ваш хлопець йде на вечірку зі своїми друзями і не запрошує вас з собою, то це тому, що йому хочеться повеселитися, а не тому, що він намагається вас уникнути. Якщо він пише комусь повідомлення, але ви не бачите екран телефону, значить це особиста справа і вас не стосується, а не тому, що він фліртує з якоюсь білявкою по сусідству.

Довіра грає у відносинах дуже важливу роль. Яким би складним це вам не здавалося, припиніть сумніватися в його намірах. Якщо вас не влаштовує його поведінка, поговоріть з ним по-дорослому, а не ходіть навкруги. Так ви вбережете себе від злості, драматичних ситуацій і безсонних ночей.

4. Вирішуйте конфлікти як зріла людина.

Любов схожа на гору. Вона сповнена підйомів і спусків, і до тих пір, поки ви продовжуєте йти, вони завжди будуть виникати на вашому шляху.

Насправді, якщо ви ніколи не сваритеся зі своїм хлопцем, значить, ваші відносини вже мертві. Саме конфлікти дозволяють вашому голосу бути почутим. Крім того, не можна сподіватися, що в житті все і завжди буде йти гладко. Ви не Ромео і Джульєтта. Випадкові конфлікти в довгостроковій перспективі неминучі. З огляду на сказане, дуже важливо вести себе зріло, коли ці конфлікти виникають.

Зрозумійте, якщо він піднімає проблему і починається сварка, то це тому, що він хоче, щоб ви зрозуміли його або побачили проблему в стосунках, а не тому, що він навмисно хоче заподіяти вам біль. Постарайтеся бути хорошим слухачем, навчіться прощати, забувати і не виносьте сміття з хати на загальний огляд в соціальних мережах.

5. Залишайтеся вірними своїм інтересам і захопленням.

Крім відносин, у вас є ще й своє особисте життя. Періодично міняйте імідж, ходіть в спортзал, вживайте здорову їжу, будуйте кар’єру… Ви повністю відповідальні за все, що вирішуєте зробити зі своїм життям. Тому досліджуйте, досліджуйте і ще раз досліджуйте.

Не дозволяйте ніяким відносин стримувати ваш розвиток. Навпаки, намагайтеся максимально залучати свого хлопця в те, чим ви займаєтеся, якщо це має сенс. Наприклад, ви можете запропонувати йому скласти вам компанію в автомобільній подорожі зі своїми друзями або ж запитати його думку про щось, щоб показати, як високо ви цінуєте його точку зору. Як би банально це не звучало, але йому приємно знати, що ви дорожите його думкою. Чим активнішим ви будете в своєму особистому житті, тим міцнішими будуть ставати ваші стосунки.

Дата публікації: 10.09.2020 img Поділитися