Дім Садиба

Ось як швидко позбутися від мух в будинку…

Мухи можуть дуже дратувати нас, оскільки вони постійно літають поруч і ми постійно махаємо руками, щоб вони полетіли, але вони повертаються! Є абсолютно ефективні природні способи позбавлення від цих набридливих паразитів. 

П’ять ефективних способів природного позбавлення від мух:

Гвоздика і лимон

Мухи ненавидять запах гвоздики і коли ви поєднуєте її з лимоном, ви отримаєте потужний, безпечний, натуральний репелент.

Вам знадобиться: лимон, гвоздика. 

Ви повинні розрізати лимон на половинки і вставити гвоздики в м’якоть. Потім помістіть лимон на стіл, і у вас не буде абсолютно ніяких проблем з мухами!

Ефірні олійки 

Вам знадобиться: 2 столові ложки рідкого мийного засобу для посуду, 10-12 крапель ефірної олії м’яти перцевої, 10-12 крапель ефірної олії лимонника, розпилювач, горнятко води. 

Змішайте воду і мило в розпилювачі. Потім додайте 10-12 крапель ефірної олії м’яти перцевої і від 10 до 12 крапель ефірної олії лимонника. Закрийте розпилювач, струсіть і розпорошіть по всьому будинку.

Яблучний оцет

Вам знадобиться: 2 чашки яблучного оцту, столова ложка рідкого мийного засобу для посуду, керамічний посуд, плівка, зубочистка. 

Налийте яблучний оцет в банку, додайте рідкий мийний для посуду, а потім накрийте плівкою банку. Потім використовуйте зубочистку, щоб зробити проколи в ній. Потім помістіть пастку в будинку або дворі, і це усуне мух.

Фрукти

Вам знадобиться: фрукти (перезрілі або гнилі), миска, ножиці, плівка, зубочистка. 

Очистіть фрукти і наріжте їх. Помістіть їх в миску і накрийте плівкою. За допомогою зубочистки зробіть великі отвори (щоб мухи могли пролізти крізь них). Коли пастка буде сповнена мух, помістіть чашу в мильну воду на кілька хвилин, щоб знищити їх. Потім вимийте її і знову використовуйте.

Ефірна олія лаванди

Вам знадобиться: ефірна олія лаванди, губка, коробка з кришкою. 

Ви повинні нанести кілька крапель ефірного масла лаванди на губку, а потім помістити її в коробку. Закрийте щільно і залиште на кілька годин або до наступного ранку. Потім ви можете відкрити її і помістити скрізь, де це необхідно в будинку, щоб мухи полетіли.

Дата публікації: 21.07.2021 img Поділитися