Відпочинок Дім

Стильний різдвяний вінок своїми руками. 50 креативних фото-ідей

Уже стало гарною традицією прикрашати оселю різдвяними або новорічними вінками. Готовий декор коштує недешево, але його реально зробити своїми руками, а ще “закодувати” на щастя, багатство і кохання у прийдешньому році. Як саме – читайте, дивіться на фото, черпайте ідеї та натхнення!

Різдвяний вінок – новорічний декор у формі кола, найчастіше – з ялинових гілок. Його підвішують (на дверях, на вікнах тощо) або кладуть на стіл.

Традиція виготовляти різдвяний вінок поширилася із Західної Європи. Її започаткував лютеранський теолог Йоганн Гінріх Віхерн. Він взяв на виховання декількох дітей із бідних сімей. Перед Різдвом діти постійно запитували вихователя, коли ж буде свято. Щоб діти могли відраховувати дні до Різдва, 1839 року Віхерн змайстрував зі старого дерев’яного колеса вінок, прикрасив його двадцятьма чотирма малими червоними і чотирма великими білими свічками. Щоранку в цьому вінку запалювали по одній маленькій свічці, до яких по неділях додавали велику свічку.

Вважається, що кожна з деталей віночку має особливий сакральний сенс.

Наприклад, коло, в формі якого заплетений віночок, означає вічне існування Бога та вічну Надію.

Зелений домінантний колір виробу є втіленням життя та розвитку, вічності та духовності.

Червоні стрічки, якими традиційно прикрашають віночок, символізують кров розп’ятого Христа.

А шишки, фрукти та горіхи нагадують про народження та відродження.

Люди, які захоплюються магією та езотерикою вірять, що за допомогою різдвяного вінка можна покращити власні справи, втілити бажання й навіть привабити нареченого.

Для здійснення мрій, радять прикріпляти до віночка стрічку або невеличкий папірець, на якому написано ваше потаємне бажання. Важливо, аби листочок був прихований від очей серед інших прикрас.

Вважається, що квіти апельсина, почеплені на різдвяного бублика, збільшують врожай та родючість.

А от для пошуку коханого та якнайшвидшого весілля рекомендують прикрасити віночок невеличкими гілочками вербени або глоду.

 

 

 

Дата публікації: 10.12.2021 img Поділитися