Город Садиба

Приготуйте диво-стимулятор для росту огірків

Хочемо поділитися рецептом приготування ефективного добрива для огірків. Завдяки такому підживленню зелена маса огірка розвивається краще, міцніє коріння, а від цього залежить, як огірки будуть плодоносити.

Щоб приготувати полити грядки для огірків, потрібно злегка підігріти 0,5 л води, розчинити у ній 5 г сухих дріжджів, додати 0,5 ч. ложки цукру, витримати 5 хв, щоб дріжджі встигли активуватися. Далі цей розчин треба розвести у 5 л нехолодної води. Додати «Хeллaтин калій» згідно з інструкцією. Далі настій витримати години 2-3. Перед використанням 2 л настою розвести у 10 л води. Ретельно полити грядки з огірками, а після цього внести добриво під кожен кущ приблизно по 0,5 л. Найкраще це робити ввечері.

Ця диво-суміш діє відразу і позитивно впливає на ріст рослин, вони формують гарну листову масу. Калій покращує утворення зав’язі, за спостереженнями, огірочків рази в 3 більше в’яжеться. Також бажано замульчувати грядки, на яких ростуть огірки. Це сприяє розвитку кореневої системи, додатково її живить, захищає ґрунт від пересихання.

Дата публікації: 20.05.2020 img Поділитися