Дім Садиба

Позбуваємося мух і комарів

Щоб не впустити комарів у кімнату, достатньо вилити на гарячу сковорідку трохи камфори. Камфорний дим, не шкідливий для людей.

Укотре і щороку: як захистити житло від мух і комарів? Головний засіб боротьби з мухами – чистота. Влітку до вікон потрібно прикріплювати металеві сітки або завішувати вікна марлею. Деякі господині прикріплюють до вікон вузькі паперові смужки, котрі, коливаючись від вітру, відлякують мух.

Існують також дуже прості й ефективні засоби проти мух. Улітку в кожну кімнату, особливо на дачі, можна поставити вазон з рициною. Мухи не переносять запаху цієї рослини. Або, скажімо, під час миття вікон та підлоги до води додають трохи гасу. Улітку зменшити кількість мух у вашій оселі можна і за допомогою нехитрого пристосування: у літровий слоїк влийте прокислий м’ясний або рибний бульйон і вставте кульок, згорнений із паперу.

Чимало неприємностей завдають влітку й комарі. Свербежу від укусу комара можна позбутися, скориставшись нашатирним спиртом або розчином соди: 1/2 чайної ложки на склянку води. Щоб не впустити комарів у кімнату, достатньо вилити на гарячу сковорідку трохи камфори. Камфорний дим, не шкідливий для людей, комарі просто не переварюють.

Перебуваючи на відкритому повітрі, де багато комарів, потрібно капнути трохи анісової олії на папір і протерти ним лице та руки. Анісовий запах відлякує комарів, мух, мошкару.

До речі. Якщо хочете, аби у вашого собаки чи кішки не було бліх, зробіть їм підстилку зі свіжих соснових стружок, що пахнуть смолою.

Дата публікації: 12.08.2018 img Поділитися