Сім'я Стосунки

Ось як легко визначити адекватність чоловіка!

У розмовах між вільними і заміжніми жінками часто звучить одна фраза, ось така: «Знайти б тобі нормального мужика, побачила б відразу – як життя налагоджується». Що це за звір-то такий – нормальний мужик? Хто його бачив, в яких заповідниках вирощують цих рідкісних особин, наділених особливим даром налагоджувати чужі життя за лічені дні, години, а може навіть […]

У розмовах між вільними і заміжніми жінками часто звучить одна фраза, ось така: «Знайти б тобі нормального мужика, побачила б відразу – як життя налагоджується».

Що це за звір-то такий – нормальний мужик? Хто його бачив, в яких заповідниках вирощують цих рідкісних особин, наділених особливим даром налагоджувати чужі життя за лічені дні, години, а може навіть і хвилини?

Подейкують, що зустрічі з нормальним мужиком завжди передує багаторічна каторга по перебору мудаків: якась кармічна передоплата за майбутнє щастя. Я це скоріше вважаю болючим тренінгом і одночасно підтвердженням правила про життєві уроки – від мудаків має нудити в перші тридцять секунд, на тридцять першій ноги у дівчини мимовільно розвертаються і біжать із максимальною швидкістю, наскільки дозволяють м’язи і 12-сантиметрові підбори. А ось при перших же ознаках нормальності у чоловіка в жіночій голові повинен спрацьовувати хапальний інстинкт з елементами мертвої хватки бульдога. Сказано ж – мало їх, тому здобуте краще берегти, як зіницю ока, і при цьому намагатися не задушити в палких обіймах.

1. Першою ознакою «нормального мужика» я вважаю здатність боротися з особистими страхами. 

Я не заперечую права чоловіків на страх, не чекаю від них показного героїзму. Чоловіки часто бояться лікарів, безгрошів’я, невдач в ліжку, автомобільних аварій й багато іншого. Так ось нормальний мужик, скриплячи зубами, піде до лікаря (не буде тягти до виклику «швидкої»), навчиться економити або заробляти більше, не сяде за кермо п’яним, визнає, що іноді-таки проколи в сеkсі трапляються, і рішення всіх перерахованих вище проблем вважає своїм особистим завданням, а не проблемою оточуючих.

2. Другою ознакою нормальних мужиків є спокійне ставлення до фізіології.

Ні, я не маю на увазі тих типів, які миються раз в тиждень і вважають, що часник і піт – найкращий афродизіак. Я маю на увазі тих, кого не вганяє в огиду менструація у жінки, або дитячих пронос і блювота. Згідно з моїм досвідом, саме з таких негидливих, зазвичай, виходять чудові коханці, так як вони приймають жіноче тіло, як є, не підганяючи його під обмеження власної бактеріофобії.

3. Третя ознака – розуміння різниці між чоловічою і жіночою психологією. 

Вони знають, що ми – істоти емоційні, більш складні і в багатьох сенсах непередбачувані. І просто дають нам можливість бути такими, якими нас створила природа, а не викочують список з претензіями. Чому? Та тому що в цьому і є вся принадність спілкування між статями, якби ми були однакові, то де інтерес?

4. Четверта ознака – чітке усвідомлення того, що він хоче в кожен момент. 

«Зараз я голодний, зараз я хочу спати, зараз я втомився. Через годину я поїду на роботу, в 11 вечора повернуся додому, це мій останній келих» – він так вирішив, він так зробив. У різних життєвих ситуаціях такі люди швидко розуміють, з якого боку потрібно розплутувати клубок з проблем, і їх важко збити з пантелику. Це ще називається «добре налагоджений зворотній зв’язок» з самим собою.

5. П’ята ознака – розумне ставлення як до витрати, так і до економії грошей. 

У потрібному допоможе, від непотрібного відрадить (і себе, і інших). Розумні чоловіки категорично проти азартних ігор, так як вважають це викиданням на вітер витраченого на заробляння грошей здоров’я.

6. Шоста ознака – йому нема чого брехати.

Ні про те, у скільки він поїхав від друзів вчора ввечері, ні про свої заробітки, ні про сімейний стан. Правила дуже прості: з самого початку сказав правду, він себе убезпечив від розборок з приводу брехні.

7. Сьома ознака – небажання жити зі скандальними людьми. 

Почувши крик на свою адресу, нормальний чоловік його насамперед заткне. Другим – запитає, в чому проблема. Третім – вирішить її (яким вже способом – залежить від проблеми). Четвертого кроку тут немає і бути не може, і саме тому скандалів з нормальним чоловіком закочувати не вийде.

8. Восьма ознака – прагнення до любові.

Вони здатні приймати її й повертати, всіма можливими способами, і не втікають від почуттів, як ніби ошпарені. Саме тому, що жадібність їм не властива, а зі страхами вони мають звичку боротися, таким людям вдається зберегти здатність романтично любити до старості. Свою жінку люблять дуже віддано і завжди дуже практично, не показово: оберігаючи від напастей і не ображаючи.

9. Дев’ята ознака вміння визнавати свої косяки. 

З нього не валиться корона сказати: «Я зробив дурість, пробач». Другою частиною цієї ознаки нормальності є вміння виправляти помилки і не повторювати їх.

10. Десята ознака – відданість дітям (принаймі, своїм).

Ні розлучення, ні падіння неба в Дунай, ні польоти астероїдів близько до орбіти Землі не можуть йому перешкодити бути батьком, крапка.

А що для вас входить в поняття «нормальний мужик», як ви визначаєте, хто заслуговує на цей епітет, а хто ні? Заперечуйте мої ознаки, додавайте свої. Зрештою, ми повинні розпізнавати своїх героїв в обличчя. І швидко. 

Джерело

Дата публікації: 12.01.2021 img Поділитися