Здоров'я та краса Сам собі лікар

Ось чому занурюю пів лимона у харчову соду і як мені це допомагає…

Половuна лuмона зануреноrо в харчову соду. Це неймовірно, що можна зробuтu для вашоrо тіла всьоrо за 5 хвuлuн!

Від цього напою не має ніякий побічних ефектів, а також ці два компоненти можуть викликати великі зміни у здоров’ї й тілі. Просто переконайтеся, що відбувається, коли ви п’єте цей напій щодня, результати дивовижні.

Сода для випічки широко використовується в лікувальних цілях. А лимон містить велику кількість вітаміну С і інших властивостей, які роблять його незамінним.

Переваги поєднання випічки соди і лимона:

1. Залужнює організм

Суміш лимона і бікарбонату натрію має властивість залужнювати організм. Це допомагає нам, наприклад, для боротьби з ацидозом, який може статися, коли нирки не видаляють досить кислот з організму, або коли організм виробляє занадто багато кислоти. Відмінний засіб для нирок, він полегшує їх роботу, а також допомагає нам очищати наше тіло і спалювати жир.

2. Травлення

Ви вже знаєте про численні переваги лимона, щоб полегшити наше травлення. Якщо ми додамо трохи харчової соди, ми отримаємо чудову суміш, яка може змусити працювати нашу травну систему набагато краще. Цей засіб чудово бореться з метеоризмом.

Іншою перевагою є те, що він допомагає боротися з гастроезофагеальною рефлюксною функцією, завдяки соляній кислоті, яка йде вгору в стравохід зі шлунку. Завдяки бікарбонату натрію, ми перетравлюємо його.

3. Очищення

Це дивовижний засіб може очистити нашу печінку, а також може дати нам хорошу дозу вітаміну С, калію і антиоксидантів. Так що, не забудьте, почати свій день з цими ліками, і ви відчуєте оновлення та повну енергію на весь день.

Цей засіб також є відмінним регулятором. Питна вода, яка багата бікарбонатом натрію дозволить регулювати рівень поганого холестерину, тим самим покращуючи нашу серцево- судинну систему.

Як вживати

Знадобиться: 1 ст. ложку соди, 1 скл. води, сік половини лимона.

Додати в чашку води соду і лимонний сік. Добре перемішати, а потім приймати все відразу, але робити це вранці і натщесерце.

Пам’ятайте: дуже важливо пити цей напій на порожній шлунок протягом тижня. Потім зробити перерву на два тижні й продовжити пити ще тиждень.

 

Дата публікації: 11.01.2021 img Поділитися