Ось чому, коли вітаєте з Днем народження, не треба бажати здоров’я…

Черчилль, коли виголошував тост, говорив таке: "Я вважаю за краще не бажати нікому ані здоров’я, ані багатства, а бажати лише..."
Черчилль, коли виголошував тост, говорив таке: «Я вважаю за краще не бажати нікому ані здоров’я, ані багатства, а бажати лише везіння! Адже більшість із тих, хто був на «Титаніку», були і здоровими, і багатими. Але везучими виявилися далеко не всі з них…»
Через рік після страшної трагедії в США 11 вересня 2001 року в одній з американських газет була опублікована ось ця коротенька замітка-нагадування. Прочитайте її уважно, можливо, декілька разів, особливо, якщо ви з тих, хто занадто часто нервує через дрібниці.

Прочитайте і запам’ятайте

«Можливо, ви знаєте, що керівник однієї з великих компаній вижив у трагедії 11 вересня, тому що повів свого сина перший раз у дитячий садок.
Інший хлопець залишився живим, тому що прийшла його черга йти за пончиками.
Одна жінка спізнилася, тому що її будильник НЕ продзвенів вчасно.
Хтось запізнився, бо застряг у заторі.
Один чоловік запізнився на автобус.
Одна жінка вилила каву на одяг, і їй потрібен був час, щоби переодягнутися.
У когось не заводилася машина, хтось повернувся, щоби відповісти на телефонний дзвінок.
А в когось дитина довго збиралася і не була готова вчасно.
Хтось не зміг зловити таксі.
Але те, що особливо вразило мене, це чоловік, який взув того ранку нові туфлі, добирався до роботи різними засобами, але, перш ніж потрапити туди, натер на нозі мозоль. Він зайшов в аптеку, щоби купити лейкопластир! Ось, чому він зараз живий.
Тепер, коли я застрягаю в заторі, не встигаю на ліфт, повертаюся, щоби відповісти на телефонний дзвінок… Коли стаються всі ці дрібниці, які дратують мене, я про себе думаю, що це саме те місце, де Бог хоче, щоби я перебував у цю мить.
Наступного разу, коли вам здається, що ранок йде не так, як треба, діти одягаються повільно, ви не можете знайти ключі від машини, стоїте на кожному світлофорі, не нервуйте: Бог працює, охороняючи вас. Усе на краще».
Джерело: Фітнес для мозку

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook