Окуляри-підробка псують зір!

При покупці слід звернути увагу на гравірування логотипа бренду на зовнішньому боці оправи. З внутрішнього має бути нанесена назва бренду, модель і розмір.

Не секрет, що все, що користується попитом у споживача (одяг, техніка, автомобіль і навіть їжа), рано чи пізно починають підробляти. Причому чим популярніший бренд товару, тим більше виготовляється його підробок. Окуляри не є винятком. При цьому людина може отримати велику шкоду від неякісних сонцезахисних, а тим паче медичних окулярів.

• Якщо лінза не має захисту від ультрафіолетового випромінювання, є дуже високий ризик отримати опік сітківки ока, а діоптрійна лінза без захисту збільшує вплив ультрафіолету в декілька разів.

• Купуючи готові медичні окуляри, ви ризикуєте погіршити свій зір, адже окуляри – це річ індивідуальна, і вони повинні бути виготовлені згідно з рецептом.

• Почало з’являтися дуже багато інтернет-магазинів, які намагаються нижчою ціною ввести в оману покупця, видаючи підробки за оригінальні окуляри.

Як розпізнати оригінал

Ось декілька порад для тих, хто зацікавлений у придбанні оригінальних, а відповідно і якісних окулярів від світових брендів.

1. Ціна. Добротні окуляри не можуть коштувати дешевше відповідної цінової політики бренду. Товар завозиться з-за кордону, проходить митницю. Звичайно, це відображується на кінцевій ціні. Отже, слід пам’ятати, що якісні окуляри придбати дешево неможливо.

2. Зовнішній вигляд. Оригінальні окуляри від світових брендів, як правило, кардинально відрізняються від підробок. При покупці слід звернути увагу на гравірування логотипа бренду на зовнішньому боці оправи. З внутрішнього боку повинна бути нанесена назва бренду, модель і розмір окулярів. Носоупори теж із логотипом.

3. Комплектація. Пам`ятайте, що усі справжні брендові окуляри продаються разом із оригінальним футляром, серветкою для протирання лінз і паспортом, що засвідчує оригінальність товару.

4. Гігієнічні висновки та свідоцтво про державну реєстрацію. При покупці брендових окулярів можна сміливо вимагати у продавця санітарно-епідеміологічні висновки щодо цього товару. Підроблені окуляри дуже часто бувають виготовлені з неякісних, а подекуди й токсичних матеріалів і можуть завдати шкоди здоров’ю. Також офіційні представники певного бренду пред’являть свідоцтво про державну реєстрацію в Україні цього товару.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook