Сім'я Стосунки

Не будь жінкою, якій потрібний чоловік. Будь жінкою, яка потрібна чоловікові

Впевнена, що іноді кожна з нас стає жертвою суспільства. Ти переконуєш себе, що тобі потрібен чоловік, щоб бути щасливою, тому ти продовжуєш бігати за ними, відчайдушно намагаючись знайти того самого, єдиного…

І з кожним, хто робить тобі боляче, ти втрачаєш частинку себе. А потім ще більше намагаєшся, щоб наступний залишився, хоча все знову закінчується не так, як ти хочеш.

Але ти справді хочеш бути жінкою, яка бігає за чоловіками, тільки тому, що інші сказали, що хтось тобі потрібен? Ти справді хочеш боротися за чоловіка, тільки щоб у результаті тобі знову розбили серце?

Не будь жінкою, яка потребує чоловіка. Будь жінкою, яка потрібна чоловікові.

Замість того, щоб бігати за чоловіками та намагатися довести їм, яка ти класна, головне, щоб ти сама була задоволена собою. Зрозумій, чого ти варта, і почни зосереджуватися на всьому, що робить тебе щасливою.

Забудь про «єдиного» і дозволь йому знайти тебе. Дозволь йому заслужити твій час та увагу.

Не прогинайся під чоловіків, які поняття не мають, чого хочуть від життя. Не перевертай заради них гори, коли вони й калюжі не перестрибнуть заради тебе.

Ти приголомшлива, сильна, ти заслуговуєш бути щасливою. Але тобі треба зрозуміти, що щастя походить зсередини.

Як тільки ти зрозумієш, чого варта, тобі стане ясно, що не треба бігати за чоловіками. Ти не повинна їх благати залишитись у твоєму житті.

Дай їм побачити, що тобі не потрібний чоловік, щоб бути щасливою. Покажи їм, що вони не можуть грати з твоїми почуттями, бо ти не дозволиш їм розбити своє серце.

Замість витрачати час на відчайдушні пошуки «єдиного», спрямуй свою енергію на те, щоб стати кращою версією себе. Зроби себе пріоритетом, рости як особистість та відкривай свою цінність.

Тільки тоді ти будеш цілком задоволена своїм життям. Тільки тоді ти зрозумієш, що тобі не потрібен чоловік, щоб здійснити твої мрії, ти можеш зробити це сама.

Партнер завжди повинен бути лише доповненням та гарним бонусом до твого життя. Зрозумій, чоловік не зробить тебе щасливою, якщо ти вже не щаслива у своєму житті. Він не змінить твою реальність і не зробить її кращою, доки ти цього не зробиш сама.

Чоловіки легко помічають слабких жінок. Вони відчувають твій розпач і можуть лише ним скористатися. Саме таких жертв шукають собі тирани, бо знають, що слабка і відчайдушна жінка готова все терпіти, аби не залишитись однією.

За матеріалами

Дата публікації: 24.11.2021 img Поділитися