Бджолиний підмор – це мертві бджоли, які найчастіше з’являються взимку на дні вулика. Із такого підмору готують різноманітні ліки: відвари, настої, мазі і суміші. Найпопулярніша – спиртова настоянка підмору. Вона має величезну лікувальну силу і допомагає вилікувати практично будь-яке захворювання.
В яких випадках вживають настоянку підмору
- при кардіологічних недугах;
- при хворобах нирок і печінки;
- при захворюваннях сечостатевої системи;
- при імпотенції, фригідності і безплідді;
- при онкологічних хворобах;
- при захворюваннях хлунково-кишкового тракту;
- при панкреатиті;
- при цукровому діабеті;
- при хворобах суглобів;
- при варикозному розширенні вен;
- для зміцнення імунітету;
- при захворюваннях щитоподібної залози;
- для схуднення;
- при облисінні і хворобах шкіри голови;
- при алергічних і шкірних захворюваннях;
- для стабілізації тиску (як високого, так і низького);
- для очищення печінки, шлунка, кишківника і крові;
- для уповільнення процесів старіння;
- при запаленнях ротової порожнини і носа;
- для профілактики захворювань очей.
Як приготувати спиртову настоянку підмору
Щоб приготувати настоянку підмору, потрібно 1 ст. ложку бджіл (сухих і подрібнених) залити 1 скл. горілки або самогону, настоювати 2 тижні, процідити. До настоянки підмору можна додавати будь-яку продукцію бджільництва для поліпшення лікувального ефекту . Наприклад, спиртову настоянку розбавляти медовою водою, або змішати з настоянкою прополісу. В розчин для зовнішнього застосування можна додати віск або мед. Зберігати настоянку можна до 3 років у темному прохолодному місці.
Як приймати настоянку підмору
- Для профілактики: 1 кр. на 1 рік життя (наприклад, 30 років – 30 крапель). Дозу потрібно розділити на 2 прийоми, пити зранку і ввечері за 30 хв до їди, розвівши краплі у 70 мл води. Курс – по 30 днів 2 рази на рік.
- Для лікування будь-яких захворювань, спочатку потрібно приймати дозу, як “для профілактики”, а з часом збільшити її у два рази. Лікування залежно від хвороби може тривати о року з періодичними перервами.
- Для схуднення, очищення кишківника, виведення токсинів: пити по 15 кр. за 30 хв до їди 3 рази на день. Пити 1 місяць, зробити 2 місяці перерви і пити ще 1 місяць. Але не варто пити при голодуванні і під час посту.
- При лямбліозі: 25 кр. після їди 3 рази на день протягом місяця.
- Для оздоровлення організму і зміцнення імунітету: 20 кр. 2 рази на день протягом 2 місяців.
- При діабеті: розвести настоянку водою до концентрації 5% (на 100 мл води 5 мл настоянки), пити по 15 крапель після їди (постійно, без перерв).
- При міомі матки: по 1 ст. ложці (розбавити водою) 2 рази на день.
- При простатиті та імпотенції: 20 крапель після їди протягом 2 місяців.
- При хворобах сечостатевої системи: по 1 ст. ложці 2 рази на день перед їдою, курс – 1 місяць.
- При захворюваннях вен, суглобів і хребта із настоянки робити компреси і розтирання. Після цього змити теплою і водою і злегка промокнути рушником, не терти!
Кому не варто пити настоянку підмору
Настоянку підмору бджіл не можна вживати дітям до 3 років, вагітним, у період лактації і при гострих формах захворювань. Літнім людям її слід приймати з великою обережністю. Також протипоказано застосування настоянки при загостренні захворювань шлунково-кишкового тракту і людям з алергією на продукцію бджільництва. Зауважте: вона розріджує кров, підвищує артеріальний тиск, можливе підвищення температури, м’язовий спазм і дуже рідко – безсоння.
Post Views: 133