Життєві історії Сім'я

“Ми боремося…”, – Сергій Волина звернувся з Азовсталі

“Морська піхота навчила мене по-справжньому любити Україну! Любити сміливо та відчайдушно, любити зі зброєю в руках та у хвилини найбільшої небезпеки, любити надійно, хоробро та безкомпромісно!” – Волина закликав боротися за Маріуполь.

Український захисник Сергій Волина, який зараз перебуває на Азовсталі у Маріуполі, звернувся до українців та усього світу:
“Я – морський піхотинець. Саме морська піхота навчила мене по-справжньому любити Україну! Любити сміливо та відчайдушно, любити зі зброєю в руках та у хвилини найбільшої небезпеки, любити надійно, хоробро та безкомпромісно!
І поки б’ється моє серце, я відчуватиму чисту, безумовну та беззастережну любов до Батьківщини.
Бо в ній – любов сина до рідної матері, брата до сестри, любов батька до своєї дитини! Ця любов немає меж!!!
Морська піхота – це моя родина. Це захисники України, які без вагань віддають свої життя за Батьківщину. Це побратими, що завжди ділять останнє порівну на всіх, готові підставити своє плече та простягнути руку допомоги!
Бо маємо одну на всіх – спільну любов до неньки України!
Ми боремося…
Якщо світова цивілізація ще має спільні духовні цінності та ідеали, якщо люди здатні відчувати біль та страждання інших, якщо слова про допомогу змушують діяти, то я закликаю боротися за гарнізон Маріуполь!
Я закликаю весь світ, я закликаю кожного допомогти реалізувати процедуру “extraction” для українських військових!”
Дата публікації: 12.05.2022 img Поділитися