Місяць народження чоловіка розповість про його поведінку у стосунках

Хто з чоловіків найкраще вміє заробляти гроші? Хто – найткрботливіший? А кому не варто довіряти?

Чоловік, народжений у січні

У чоловіків, народжених у січні, неймовірно сильна воля. Вони природжені лідери з надзвичайно розвиненими навичками аналітичного мислення.

Такому чоловікові можна довіряти, оскільки він прямолінійний і не вміє брехати. Він уникає людей, які багато чого потребують від інших. Якщо ви дасте йому зрозуміти, що досить терплячі, то незабаром виявите, як ця людина відсуває егоїзм в сторону, щоб піклуватися про вас.

Чоловік, народжений в лютому

Ці чоловіки є одночасно і сильними, і чутливими. Хоч і тривожаться щодо свого майбутнього, швидко думають і приймають рішення зі швидкістю блискавки.

Чоловіки, народжені в лютому, одягаються скромно і зі смаком. Вони знають, як заробити гроші на життя. Однак у них є одна не дуже хороша риса. Вони майже завжди ігнорують поради оточуючих. Хоч сім’я і є для них цілим світом, їм потрібен час на те, щоб побути наодинці з собою.

Крім того, ці чоловіки чесні та гідні довіри! Хіба потрібно ще щось?

Чоловік, народжений у березні

Чоловік, народжений у березні, завжди прагне до кращого. У нього добре розвинений інтелект. Він не любить пригоди, але якщо вміло його мотивувати, то буде не проти розширити свої погляди та досвід.

Критика ранить їх досить сильно, і вони часто вважають, що не заслуговують її. Водночас їм не позичати ентузіазму, і вони завжди думають про успіх. Вони дисципліновані та чекають того ж від інших людей.

У відносинах такі чоловіки можуть розділити кермо правління з партнеркою. Але в разі необхідності завжди будуть поруч.

Чоловік, народжений у квітні

Чоловіки, народжені у квітні, відрізняються добротою, ретельністю та увагою до дрібниць. Вони ставлять перед собою серйозні цілі і, рано чи пізно, їх досягають.

У стосунках ці чоловіки досить ввічливі, спокійні та відповідальні. Їх дружини знають, що за ними — як за кам’яною стіною.

Якщо поруч з вами чоловік, народжений у квітні, не пропустіть його.

Чоловік, народжений у травні

Чоловік, народжений у травні, думає та діє швидко. Є лише одна проблема: найменша невдача, і він може втратити всілякий ентузіазм до справи. При цьому вони здатні сміятися над своїми помилками, лояльні до критики.

Люди, народжені в цьому місяці, відрізняються лідерськими навичками, хоча воліють працювати самостійно, а не в команді.

Такий чоловік шукає другу половинку, яка, як і він буде відданою і товариською.

Чоловік, народжений у червні

Чоловіки, народжені в червні, не надають особливого значення думці оточуючих. Вони знають свої сильні сторони, і не потребують підтвердження власної значущості зі сторони. З цієї ж причини вони рідко зляться і не знають, що таке заздрість.

Вони є дипломатами та чудовими психологами. Відмінно тримають себе в руках в критичних ситуаціях.

Такий чоловік не зможе побудувати стосунки з жінкою, яка постійно критикує. Він потребує тієї, хто буде цінувати його інтелект та чарівність.

Чоловік, народжений у липні

Ті, хто був народжений в липні, є натурами досить спокійними. Хоча можуть бути й досить наполегливими.

Для них світ постає у вигляді книги, де відбувається боротьба добра зі злом. Таких чоловіків приваблюють відносини, в яких партнери можуть рости і розвиватися разом.

Чоловік, народжений у серпні

Ці чоловіки є зразковими чоловіками та прекрасними партнерами. Вони просто обожнюють своїх дітей і віддають їм усю свою любов.

Зазвичай такі чоловіки одягнені з голочки, вони ненавидять рутину. У спілкуванні вони керуються принципом справедливості, мислять реалістично і знають, коли їм слід взяти відповідальність на себе. Інтуїція їх не підводить.

Чоловік, народжений у вересні

Чоловіки, народжені у вересні, прагнуть бути прикладом для інших людей, а особливо для сім’ї та друзів. Вони комунікабельні, а у важких ситуаціях завжди прислухаються до внутрішнього голосу.

Оскільки вони завжди на 100% викладаються в будь-якій сфері діяльності, то стають хорошими керівниками та організаторами. Вони завжди обирають правильний шлях. У них чудово розвинений інтелект, що допомагає їм досягти процвітання і добробуту.

Чоловік, народжений у жовтні

Вони думають головою, а не серцем. У них виникають труднощі, коли потрібно проявити дипломатичність. Іноді їм буває складно сконцентруватися. Однак вони чесні у своїх емоціях і віддані.

Оскільки вони обережні та добре освічені, то пропозицію руки та серця їм часто треба добре обміркувати. Вони воліють живе спілкування, а не розмови телефоном.

Чоловік, народжений у листопаді

Для того, щоб описати чоловіків, народжених у листопаді, люди часто використовують наступні слова: гнучкість, серйозність і передбачливість.

Їх часто супроводжує удача в кар’єрі, оскільки вони цінують ввічливість і прекрасно ладнають з різними людьми. Водночас, вони потребують часу, який можуть провести наодинці з собою. Їм подобається відпочивати вдома. І вони дуже не люблять, коли на них тиснуть.

Це надзвичайно віддані люди, які бажають присвятити себе одній жінці.

Чоловік, народжений у грудні

Ці чоловіки є вимогливими, але позитивними та винахідливими. Чоловіки, народжені в грудні, віддадуть перевагу негайно розібратися зі складним завданням, а не відкладати його на безвік.

Монотонність для них подібна смерті. Вони прагнуть досягти високого статусу в суспільстві та люблять креативно самовиражатися. Гроші для таких людей рідко є проблемою, оскільки у них є багато навичок, які вони можуть запропонувати світу.

У стосунках вони уважні. Обожнюють піклуватися про сім’ю.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook