Відпочинок Сім'я

5 серіалів про жінок у політиці

Від Гвінет Пелтроу в серіалі «Політик» до Сідс Бабетт Кнудсен у шоу «Уряд» — ось п’ять серіалів на вічно актуальну тему — боротьбу за владу.

«Віцепрезидент», 2012 — 2019

Джулия Луи-Дрейфус в сериале «Вице-президент»Джулія Луї-Дрейфус у серіалі «Віцепрезидент»

«Віцепрезидент» Армандо Іаннуччі — це адаптація його британського комедійного серіалу «Гущавина подій», який оповідає про Селін Маєр (Джулія Луї-Дрейфус), вигадану віцепрезидентку США і її команду, що намагаються засвідчити свою політичну значущість, хоча їм на заваді постійно стають дрібні проблеми. Шоу тривало сім сезонів, і Луї-Дрейфус шість разів поспіль здобувала премію «Еммі» за свою гру.

«Політик», 2019 — дотепер

Гвінет Пелтроу в серіалі «Політик»

Серіал «Політик» Раяна Мерфі, Бреда Фелчака і Яна Бреннана, які уславилися також своїми шоу «Хор», «Поза» і «Королеви крику», — це суперстилізована гра Пейтона Гобарта (Бен Платт), багатої дитини з великими політичними мріями. Хоча Пейтон — центральний персонаж, його мати, Джорджина (Гвінет Пелтроу), постійно краде сцени, особливо в другому сезоні, де ми бачимо, як вона випадково балотується на пост губернаторки Каліфорнії. «Політик» — це класичний ескапізм Мерфі, явно навіяний чудовим фільмом «Вискочка» MTV 1999 з Різ Візерспун у головній ролі.

«Уряд», 2010 — 2013Биргитта Йорт Сёренсен в сериале  «Правительство»Біргітта Йорт Серенсен у серіалі «Уряд»

Після історії Біргітте Нюборг, вигаданої першої жінки-прем’єр-міністра Данії в серіалі «Уряд», країна й справді вперше поставила на чолі своєї держави жінку — Гелле Торнінг-Шмітт. Крім того, що «Уряд» — це блискуче поставлене шоу, серіал здається особливо актуальним прямо тепер, оскільки не припиняються розмови про те, як успішно скандинавські лідерки впоралися з пандемією Covid-19, зокрема йдеться про фінку Санну Марін і данку Метте Фредеріксен. Netflix недавно придбав права на «Уряд» і оголосив, що випустить четвертий сезон у 2022 році.

«Гарна дружина», 2009 — 2016

Арчи Панджаби и Джулианна Маргулис в сериале «Хорошая жена»Арчі Панджабі й Джуліанна Маргуліс у серіалі «Гарна дружина»

Шоу «Гарна дружина» розповідає про Алісію Флоррік (Джуліанна Маргуліс), дружину знеславленого політика, якого грає Кріс Нот («Секс і місто»). Вона повертається до своєї юридичної кар’єри після того, як її чоловіка запроторили за ґрати. Ув’язнений корумпований чоловік-політик не велика втіха, і Маргуліс ідеально впорається з роллю нервової, збентеженої й розчарованої дружини.

«Скандал», 2012 — 2018

Керри Вашингтон в сериале «Скандал»Керрі Вашингтон у серіалі «Скандал»

Цей американський політичний трилер — виплід фантазії Шонди Раймс, жінки, яка написала «Анатомію Грей» та «Як уникнути покарання за вбивство». Раймс — телевізійний геній і королева якісних, багаторічних драм. «Скандал» тривав 124 епізоди й розповідав про життя Олівії Поуп (Керрі Вашингтон), вашингтонської експертки з керування політичними кризами. Спостерігаючи за сучасною реальною американською політикою, багато хто хотів би, щоб Олівія Поуп була справжньою людиною.

Джерело

Дата публікації: 02.11.2020 img Поділитися