Маєте смалець – печіть рогалики: вони тануть у роті!

До вашої уваги чотири родинні рецепти рогаликів від господинь. Кожен рецепт - на вагу золота, бо рогалики виходять дуже смачні, просто тануть у роті!

Рогалики на смальці (із дріжджового тіста)

500 г смальцю (свинячого жиру), 1 яйце, 50 г горілки, 250 мл молока, 50 г дріжджів, ванільний цукор, борошно (скільки вбере тісто). У мене начинка – вишні та яблучне варення.

Розвести дріжджі в теплій воді з 1 ст. ложкою цукру, залишити, щоб з’явилися бульбашки. Тим часом підігріти молоко, щоб було тепленьке, додати дріжджі, дрібку солі, одне яйце, м’який смалець, горілку, борошно і дріжджі. Поступово підсипати борошно, замісити еластичне тісто. Сходити йому не потрібно – одразу формувати рогалики і пекти в розігрітій духовці при 180-200 ОС до ніжно-золотистого кольору. Спечені рогалики присипати цукровою. Зберігати у контейнері, щоб не обвітрилися. На наступний день стають ще смачніші. Рецепт Оксани Полищук

Рогалики з вишнями (на смальці та кисляку, без цукру і розпушувача)

1 скл. смальцю, 1 скл. сметани (мені найкраще з кислим молоком), борошно (скільки вбере тісто). Начинка – вишні. Ні яєць, ні розпушувача, ні дріжджів, ні цукру у тісто не треба!

Замісити тісто, покласти на ніч у холодильник. Тонко розкотити, сформувати невеличкі рогалики, як вказівний палець, спекти і обваляти в пудрі. Рецепт Наталії Марченко

Рогалики на смальці, сметані і молоці

200 г смальцю (або 140 г масла + 60 г смальцю), 100 г сметани, 100 г молока, 2 жовтки, 1 ст. ложка лимонного соку, 400 г борошна, 2 ч. ложки розпушувача.

Холодний смалець і масло порізати кубиками і перетерти руками на крихти. Додати решту складників і швидко замісити тісто. Покласти його на 1 год у холодильник. Далі формувати рогалики з будь-якою начинкою і пекти при 180 ОС.

Рогалики на смальці, маргарині і сметані

250 г смальцю, 250 г маргарину, 3 яйця, 60 г дріжджів, 2 ст. ложки цукру, 1 скл. сметани, 5 скл. борошна. 
Борошно перетерти зі смальцем та маргарином, додати яйця, сметану, дріжджі перетерті з цукром, замісити тісто. Сходити тісту не треба. Замісити і зразу пекти. Рогалики підростають, коли печуться. Розкачати в пласт, розрізати на трикутники на серединку викласти начинку та скрутити. Випікаємо при 200 градусах приблизно 20 хв. Вихід до 50 шт. у залежності від розміру. Готові рогалики обкачати в цукровій пудрі. Рецепт Оксани Дубінчук

Спробуйте також приготувати:

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook