мама і три сина

Мама трьох хлопчиків написала лист майбутнім невісткам. Читаючи його, жінки плачуть

Життя показує, що стосунки між свекрухами і невістками бувають різні: від любові і дружби до сварок і ворожнечі. У цієї жінки ще маленькі сини, але вона уже написала листа майбутнім невісткам. Прочитайте, ці слова проникають у саме серце!

Хтось запитав мене недавно, якими чоловіками я б хотіла бачити своїх синів, коли вони виростуть. Я думаю про це кожен день.

Коли я дивлюся на своїх синів, я бачу маленьких хлопчиків, але я не хочу ростити їх маленькими хлопчиками. Я виховую чоловіків, які одного дня стануть чоловіками й батьками. Ці ролі – одні з найважливіших в нашому житті. Моя робота як матері – навчити їх всьому необхідному, щоб, коли вони вийдуть в світ, вони були готові виконати ці ролі. Кожен і будь-який день з моїми хлопчиками – це дар божий, і я серйозно ставлюся до такої відповідальності.

Отже…

Дорога моя майбутня невістко, я б хотіла сказати тобі кілька речей. Це далеко не все, але, на щастя, у нас ще буде час.

  • Я поки не знаю тебе, але вже люблю. Я люблю тебе за те, що одного разу ти полюбиш мого сина. І він полюбить тебе у відповідь.
  • Прийде день, і цей липкий, замурзаний, дурненький малюк стане твоїм. Він завжди буде моїм, але ти займеш моє місце у багатьох питаннях.
  • Одного разу твоя рука замінить мою. Твої очі даруватимуть йому спокій, а твоє серце стане його домом.
  • Це тебе він буде цілувати на ніч.
  • Це з тобою він буде ділитися своїми мріями.
  • Це ти будеш заспокоювати його, коли йому буде страшно.
  • Це в твоїх руках буде його серце – те саме, яке б’ється у моїх грудях, коли я притискаю його до себе щоночі.
  • Одного разу, моя люба, це будеш ти.

“Я щодня молюся за тебе, як за своїх синів”

Мені завжди хотілося мати дочку. Тепер я впевнена: нею станеш ти. Хочу, щоб ти знала: я щодня молюся за тебе, як молюсь за своїх синів.

Зараз ти важиш все для своїх батьків, так само як мої хлопчики означають все для мене. Я молюся, щоб батьки тебе обожнювали, милувалися тобою, підтримували і вірили в тебе. Я молюся, щоб тебе навчили любові до себе в першу чергу, тому що без цього ти не зможеш полюбити когось іншого. Я молюся, щоб кожен день тобі показували, що ти – справжній дар. І якщо твої близькі упустили це, я молюся, щоб ти сама завжди знала, що, коли Бог дивиться на тебе, він бачить свою принцесу.

Я виховую свого сина, щоб він так само дивився на тебе.

Я молюся, щоб ти розуміла, чого ти варта, щоб поважала себе і щоб тебе навчили поважати інших. Я молюся, щоб ти не боялася говорити те, що думаєш, але щоб робила це на благо – не тільки собі і оточуючим, але і моєму синові. Чоловікам буває корисна конструктивна критика.

Я хочу, щоб ти знала, що незважаючи на те, що я ще нароблю чимало помилок, я маю намір виховати сина так, щоб він тебе шанував. Я не можу повністю брати відповідальність за його чесноти і недоліки. Цьому мене вчила моя мама.

Він сам собі господар. У нього є свої примхи і особливості. Поступово ти їх вивчиш, і коли-небудь настане день, коли ти будеш знати його краще, ніж будь-хто. Дай йому простір бути собою, а я навчу його так само обходитися з тобою.

Він не буде тебе доповнювати. І ти не будеш доповнювати його. Але я молюся, щоб ви наставляли один одного і прагнули до того, щоб разом кожен з вас ставав кращим, ніж окремо.

“Коли прийде час, я довірю тобі його серце”

Я обіцяю впустити тебе, ділитися з тобою секретами і всім, що я про нього знаю, щоб допомогти тобі любити його сильніше. Коли прийде час, я довірю тобі його серце, як і ти довіриш йому своє. Для мене це не порожні слова, і я молюся, щоб для тебе було так само. Я виховую його так, щоб він розумів: жіноче серце безцінне, і, якщо його розбити, воно вже ніколи не буде таким, як раніше.

Розставання – не завжди погано, але я б не хотіла, щоб мій син став тим чоловіком, який розіб’є твоє серце. Однак пам’ятай, що і тим, хто його залікує, він теж не стане. Але я виховаю свого сина так, щоб він все життя дорожив тобою і твоєю любов’ю. Я навчу його усвідомлювати твою значимість, поважати тебе так само, як ти будеш поважати його.

Я намагаюся виховувати своїх хлопчиків сильними і в той же час чутливими. Сміливими, але скромними. Я хочу, щоб вони були хоробрими і в той же час не боялися просити про допомогу, щоб вони були лідерами і визнавали авторитети. Я молюся, щоб він вів тебе по життю і усвідомлював надану йому честь. Я молюся, щоб він служив тобі і щоб ти цим не зловживала.

Я молюся, щоб він повністю розумів свою чоловічу роль, був порядною, чесною, лагідною, вірною і веселою людиною. Я молюся, щоб він ішов за своїми мріями і захопленнями і щоб ніщо не стояло у нього на шляху – ти в тому числі. Про те ж молюся і для тебе.

Я всю себе присвятила тому, щоб виховати свого сина незалежним, щоб він не шукав в тобі матусю, тому що я сама непогано справляюся з цією роллю. Я клянусь завжди бути присутньою в його житті, навчити його всьому, що він повинен знати про жінок і про те, які вони незвичайні. Я обіцяю, що він завжди буде пам’ятати, що ти теж чиясь дочка і що в першу чергу належиш Господу і своїм батькам, а потім йому.

“Залишайтеся сильними разом”

Я молюся, щоб з кожним днем ​​твоя любов до мого сина ставала все більшою і переливалася через край. Я молюся про те ж саме для нього. Я сподіваюся, що ви двоє побудуєте своє життя і ніколи не забудете про те, як будували. Залишайтеся сильними разом: ви будете потребувати один одного все життя. І хоча я вчу його бути з тобою за бажанням, а не з потреби, настануть часи, коли він буде потребувати тебе. І ти будеш мати потребу в ньому. Будь поруч.

Підтримуйте один одного. Любіть один одного. Вибирайте один одного.

Іноді життєві перешкоди можуть бути сильними. Не завжди буде легко. Можливо, одного разу ти подивишся на нього і поставиш під сумнів всі прийняті рішення. Я молюся, щоб в цей момент ти озирнулася на ваш фундамент і згадала, чому ти вибрала бути тут.

Я обіцяю тобі, що кожен день буду вчити сина того ж. Я постійно буду вкладати в його серце насіння любові. Я даю слово навчити свого сина тому, як про себе подбати, як прати, мити посуд, і він не буде чекати, що ти будеш робити все це одна. Я покажу йому, що означає бути партнером. Я обіцяю заохочувати його чутливість і хвалити за сильний характер. Я навчу його бути відкритим і зберігати секрети, які ти йому довірятимеш. Я навчу його розуміти твої слова, утримувати тебе, любити тебе і все в тобі, бачити тебе, а не те, що ти можеш йому запропонувати.

Я обіцяю виростити його самодостатнім, щоб він і тобі міг щось дати.

Пройде ще багато років, перш ніж ми з тобою зустрінемося. Але кожен день я буду молитися за тебе. Я буду любити тебе. І коли я тебе зустріну, я буду любити тебе ще більше, ніж зараз. Тому що ти будеш любити мого сина. І ти станеш моєю дочкою.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook