Життєві історії Сім'я

12 замаскованих фраз коханого чоловіка, які видають в ньому небезпечного маніпулятора

Чоловіка-маніпулятора не так-то просто викрити. Будь-яка жінка, яка коли-небудь була в стосунках з самозакоханим чоловіком, добре знайома з тим, як уміло він маскує істинний сенс своїх слів.

Такі чоловіки отримують задоволення від маніпулювання в особистих відносинах. Вони щиро вірять в свою перевагу, пригнічуючи своїх партнерок.

Ось 12 найпоширеніших фраз, які використовують самозакохані чоловіки, і їх справжнє значення:

1. Я люблю тебе

Переклад: я люблю володіти тобою. Я люблю контролювати тебе. Я люблю використовувати тебе. Це так добре – любити, говорити милі речі, притягувати і відмовлятися від тебе, коли я цього хочу. Адже ти ж мені довіряєш. Ти так легко відкриваєшся, навіть після поганого поводження.

2. Мені шкода, що ти так почуваєшся

Переклад: Ні, мені не шкода. Давай вже закінчимо цю суперечку, щоб я міг продовжувати свою образливу поведінку. Мені не шкода, що я зробив те, що я зробив, мені шкода, що мене застали зненацька. Мені шкода, що мене притягують до відповідальності. Для мене будь-які емоції недійсні, тому що я маю право робити все, що хочу, незалежно від того, як ти до цього ставишся.

3. Ти надто сентиментальна і надмірно на все реагуєш

Переклад: Дозволь мені висміяти тебе – поки ти працюєш старанно над відносинами, щоб доставити мені задоволення, я пожинаю всі переваги без будь-яких наслідків для моєї поведінки.

4. Ти збожеволіла

Переклад: я майстер створення хаосу, щоб спровокувати тебе. Мені подобається, коли ти так агресивно реагуєш. Так, я можу вказати на тебе пальцем і сказати, що ти божевільна. Зрештою, ніхто не буде слухати, що ти говориш про мене. Забудь той факт, що я – той, хто по-справжньому ірраціональний і накидається на все, що загрожує моєму почуттю переваги.

5. Мої колишні – божевільні

Переклад: Я зводив своїх колишніх з розуму. Це було так весело! Все, що мені потрібно було робити, це провокувати, вказувати на недоліки і підштовхувати їх, поки я не отримаю реакцію у відповідь. Нарешті, коли я це зробив, я використовував ці реакції проти них, щоб показати всім, наскільки вони агресивні. Скоро ти теж станеш «колишньою божевільною».

6. Вона – просто друг

Переклад: я тримаю її в якості запасної, на всякий випадок, коли мені стає нудно з тобою. Він може замінити тебе, якщо ти підеш.

7. Ти така ревнива і невпевнена в собі

Переклад: Цей любовний трикутник – такі веселощі! Мені подобається, як ти борешся за мою увагу. Я відчуваю себе таким бажаним і сильним, коли я заграю з іншими дівчатами перед тобою. Ти так роздратована. Особливо цікаво створювати в тобі невпевненість, вказуючи на недоліки, яких немає, або виявляти біль, який вже є. Чим більше ти відчуваєш себе слабкішою, тим менша ймовірність, що ти спробуєш піти від мене. Правда в тому, що все, що ти підозрюєш засноване на реальності. Але дозволь мені нагадати: я маю право на все. Це включає в себе і інших романтичних осіб.

8. У тебе є проблеми з довірою

Переклад: Я ненадійна людина і я демонстрував це знову і знову, зраджуючи тебе. Твоя інтуїція тебе не підводить. Найкраще, що ти могла б зробити, це довіряти собі і бігти в іншому напрямку. Але, звичайно, для мене це було б менш заманливо.

9. Не ти, а я

Переклад: Якщо ти коли-небудь перемкнеш увагу на свої потреби, я обов’язково почну вести себе егоїстично. Я змушу тебе відчувати провину і сором за те, що у тебе є ці потреби, тому що я ніколи не зможу їх задовольнити. Я не хочу це робити, тому що це відволікає мене від людини, яка мені дійсно важлива – я сам!

10. Чому ми повинні залишитися друзями?

Переклад: Мені дійсно не подобається втрачати мій особистий гарем. Я б вважав за краще залишити тебе на випадок, якщо ти мені знадобишся. Плюс, колекціонувати колишніх – моє хобі. Це так зручно мати можливість зв’язатися з кимось, коли мені особливо нудно.

11. Ніхто не повірить тобі

Переклад: Я ізолював тебе до такої міри, що ти відчуваєш, що в тебе немає підтримки. Я заздалегідь вигадував історії про тебе і розповів їх іншим, тому люди вже підозрюють, що ти постійно брешеш. Так що так, деякі можуть не вірити тобі, особливо ті, хто все ще вважає мене надзвичайною людиною. Особливо люди, які продовжують допомагати мені.

Проте, є й інші, які можуть тобі вірити, і я не можу ризикнути, набрехавши їм про тебе. Змусити тебе відчувати себе відчуженою і самотньою – кращий спосіб захистити мій імідж. Це кращий спосіб переконати тебе мовчати і ніколи не говорити правду про те, хто я насправді.

12. Ти ніколи не знайдеш такого, як я

Переклад: Якщо ти ніколи не знайдеш такого, як я – це великий плюс для мене. Є люди, які будуть ставитися до тебе набагато краще, ніж я. Але я б ніколи не хотів, щоб ти з ними познайомилася або розкрила свою справжню цінність. Я б вважав за краще, щоб ти продовжувала страждати через мене.

За матеріалами

Дата публікації: 23.11.2020 img Поділитися