Відпочинок Сім'я

Людина з чорною душею: 10 ознак, які її видають

Психологи назвали, у яких людей темна душа.

Заглянути в чужу душу неможливо. Ми бачимо тільки те, що людина показує зовні, а те, що заховано глибоко всередині: її думки і бажання – залишаються загадкою. Психологи назвали, у яких людей темна душа.

Невміння безкорисливо дружити

Дочекатися від таких людей безоплатної допомоги не вийде. Їх не зачіпає чужа біда, а все, що вони роблять, обов’язково принесе їм власну вигоду. Вони байдужі до чужих неприємностей, їм навіть подобається бачити, що у інших справи йдуть не дуже добре.

Невиправдана жорстокість

Гнів і злість виливаються в приниженні інших, як правило, слабких людей. Усередині ж кривдник боягузливий, але бажає заподіяти біль, тому вибирає тих, хто слабший. Сльози і прохання не зупинять його і не змусять шкодувати про те, що сталося.

Схильність до маніпуляцій

Витягувати з усього вигоду, застосовувати будь-які методи для досягнення своїх цілей. Знати слабкі місця і використовувати їх собі на благо.

Плетіння інтриг, брехня

Навмисне свідоме перекручування фактів, перебільшення значимості подій, обман – все це видає людину, схильну до змов, інтриг. Зганьбити в очах громадськості друга нічого для нього не варто.

Безвідповідальність

Обіцянки у них в крові. Вони спочатку знають, що нічого робити не будуть для чийогось блага і з легкістю пропонують свою допомогу. Такі люди можуть підвести в важливих відповідальних справах, які їм довірили і не відчувають при цьому себе винними.

Лицемірство

Вона стрімка і нав’язлива, стає кращим другом, звеличуючи хвалебні промови. За очі ж її думка протилежна. Насправді їй всерівно, з ким бути. Щоразу вона буде приймати ту сторону, де умови більш вигідні.

Безсовісність

Людина з темною душею не відчуває докорів сумління і не знає жалю. Єдине почуття, яке вона здатна відчувати до того, хто постраждав від її зради – зловтіха.

Відсутність емпатії

Людина, який сама із задоволенням заподіює біль, не відчуває чужого нещастя, байдужа до нього. Вона цинічна і щиро радіє невдачам оточуючих, відчуваючи себе при цьому на висоті. Вона ніколи не буде витрачати свій час на допомогу нужденному, зробивши вигляд, що не помітила, ніби комусь потрібна її допомога.

Бажання принижувати

Висміювання кольору волосся, стилю одягу, інших зовнішніх або внутрішніх якостей, переконань. Мета – принизити і тим самим піднестися над своєю жертвою, зробити її невпевненою в собі і залежною. Так підживлюється енергетикою темна душа.

Провокування конфлікту

Темні особистості люблять перебувати в середовищі скандалів, сварок та інтриг. Вони вміло провокують людей зі свого оточення, вводять їх в оману і провокують розбирання. Найменше непорозуміння під їх впливом може перерости в грандіозний скандал.

Джерело

Дата публікації: 21.02.2020 img Поділитися