Людина, яка щиро про вас піклується, ніколи не змусить пройти через пекло

Коли закохані знаходять один одного, їхні стосунки - це справжня ідилія. На жаль, з часом, це все кудись випаровується і, ще недавно такі ніжні взаємини, змінюються сварками і скандалами. Які ж помилки ми робимо?

В коханні немає місця болю.

З людиною має бути тепло й комфортно.

Всі ми прагнемо знайти в стосунках розуміння й підтримку.

Ці твердження важко спростувати, але мало хто з нас знає, якою має бути справжня любов… При цьому ми з легкістю починаємо відносини, які роблять наше життя нестерпним!

І це ще не все! Ми часто виправдовуємо цих людей, які кожний день перетворюють на пекло й тягнуть за собою на дно. Навіщо ми погоджуємося на це? Усі нас часто переконують, що любов, це постійна праця над собою і стосунками. Потрібно переступати через власні принципи, вміти іти на компроміси… Ви це серйозно?

Люди, це найбільше брехня, яку вигадав якийсь садист. Впевнена, ви й самі в глибині душі знаєте про це. Просто боїтеся зізнатися в цьому. Людина, яка вас дійсно щиро любить, ніколи не принесе страждань. З такою людиною тепло й спокійно. Він ніколи не змусить повірити в брехню, що любов повинна бути важкою. Він не принизить, не змусить сумніватися в собі. Ніколи не кине вам в обличчя: «Ти сам у всьому винен (а)!»

І пам’ятайте основне  — правильна людина ніколи вас не покине в складній ситуації.

Людина, яка любить по-справжньому, навпаки — відкриє новий світ. Все навколо стає яскравим, затишним і цікавим. Поруч з такою людиною хочеться досягати поставлених цілей і робити нові звершення.

Ви завжди будете відчувати підтримку. Вам не буде страшно, вам не буде боляче… Він завжди буде дивитися на вас по-особливому — ніжно й пристрасно водночас. Цей погляд не сплутаєш ні з яким іншим на світі.

Припиніть себе обманювати, і всіх навколо, що у вас все добре.

Якщо людина вас кривдить, приносить лише негативні емоції, ви не відчуваєте тепла й затишку — ідіть, не озираючись.

Кохання окриляє, дарує посмішку й безліч задоволення. Будьте коханими й щасливими.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook