Ангіну і нежить лікує буряковий сік. Бабусин рецепт

Горло болить так, що годі ковтати, і навіть розмовляти нормально не виходить. Що робити? Цей рецепт точно допоможе!

Біль в горлі – перший симптом запального процесу в носоглотці. Це може бути респіраторна вірусна, бактеріальна або грибкова інфекція. І перше, що потрібно зробити, – викликати лікаря. Особливо, якщо болить горло і вухо. Спеціаліст без проблем відрізнить звичайне ГРВІ від небезпечних захворювань.

Аптечні ліки – не цукерки

Самолікування антибіотиками дуже небезпечне! Це може спровокувати ще більше запалення і серйозні ускладнення. Аптечні ліки – не цукерки. У всіх препаратів є серйозні побічні ефекти й протипоказання. А іноді таблетки зовсім не потрібні, можна обійтися доступними та безпечними натуральними засобами.

При перших симптомах хвороби натуральні засоби, тепле пиття і відпочинок допомагають найкраще. Але якщо інфекція не проходить за п’ять днів, обов’язково слід звернутися по допомогу до лікаря.

Ще наші бабусі використовували перевірений народний засіб для лікування будь-якого болю в горлі – сік червоного буряка. Коли у мене болить горло і нежить, я завжди готую особливий коктейль для полоскань. Допомагає в 100% випадків. Буряковий сік нормалізує кровопостачання слизової оболонки горла, розм’якшує корки і гнійний наліт. В результаті зменшується запалення і набряклість, проходить больовий синдром.

Буряковий сік – від ангіни і затяжного нежиттю

1. Універсальний рецепт при будь-якому болю в горлі такий: 200 мл бурякового соку підігріти до температури 35-40 ° C. Змішати сік з 1 ст. ложкою яблучного оцту. Полоскати горло щогодини 5-6 разів на добу.

2. При гнійній ангіні змішати 100 мл соку буряка, 1 ст. ложкою цибулевого соку та 1 ч. ложкою соку часнику. Додати 100 мл теплої кип’яченої води. Полоскати горло кожних 3 години.

3. При вірусному фарингіті змішати 100 мл підігрітого бурякового соку і 2 ст. ложкою свіжовичавленого лимонного соку. Полоскати горло 5-6 разів на день.

4. При хронічному тонзиліті змішати 200 мл підігрітого бурякового соку та 1 ч. ложку настоянки прополісу. Полоскати горло отриманою сумішшю мінімум три рази на день.

5. Щоб позбутися від затяжного нежиттю, треба змішати в рівних частинах сік буряка з теплою кип’яченою водою. Закапувати розчином ніс – по 3-4 краплі чотири рази на день.

6. Коктейль з соку буряка, яблука і моркви – ефективний засіб для підняття гемоглобіну і зміцнення імунітету. Пити щодня натще серце. Можна додати трохи лимонного соку або меду.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook