Здоров'я та краса Народна медицина

Суміш академіка Філатова для зміцнення зору

Так лікувалася моя мама у 1960-х роках. Дуже дієвий метод!

Це – рецепт моєї мами. У неї із зором були великі проблеми. Коли вона лікувалася в одній з одеських клінік в 60-х роках, їй пощастило спостерігатися у академіка Філатова. Переписавши з інформаційної дошки його чудовий рецепт для тих, хто хоче зміцнити зір, вона потім користувалася ним постійно! Дуже дієво!

100г соку алое, 500 г подрібнених ядер волоських горіхів, 300 г меду і сік 3-4 лимонів добре перемішувала і їла по 1 десертній ложці 3 рази на день за 30 хвилин до їжі до тих пір, поки не настало помітне поліпшення. До речі, цей рецепт не тільки “загострює” ​​зір, але і в принципі зміцнює організм.

ВАЖЛИВО! Алое має бути не молодше 2-3 років

Зріжте великі нижні і середні листя, залишаючи недоторканою верхівку рослини, а також 3-4 верхніх листа, вимийте кип’яченою водою, видаліть зубчики, розріжте листя на дрібні шматочки, розітріть і вичавіть сік через соковижималку або вдвічі складену марлю.

Академік Філатов радив промиті листя різати не відразу, а покласти їх на тарілку і поставити в холодильник на 10-12 днів. У клітинах алое в цих умовах відбувається утворення речовин, які отримали назву “Біогенні стимулятори”, які збуджують життєдіяльність клітин. Після цього листя знову миють і роблять все, що описано вище.

І останнє: пити сік або додавати його в домашні “ліки” дуже довго не варто – при цьому пригнічується перистальтика кишечника, дратується його слизова оболонка і може виникнути запалення.

Пам’ятайте, що сік алое протипоказаний при гострих захворюваннях нирок, шлунково-кишкового тракту, великих строках вагітності, гострих запальних процесах в жіночих статевих органах, при захворюваннях серцево-судинної системи в стадії декомпенсації, загостреннях туберкульозу, ускладненого кровохарканням, і при геморої.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем! 

Джерело

Дата публікації: 24.01.2020 img Поділитися