Здоров'я та краса Народна медицина

Мазь Іллі Муромця допомагає уникнути операції

Чоловік зробив чудодійну мазь, яка допомагає втамувати біль у спині й одужати людям із захворюваннями хребта. Ось рецепт…

Розповідає лікар-терапевт Костянтин ЖУРАВЕЛЬ:

– Якось мій родич, 45-річний чоловік міцної статури, який не міг рухатися через хворобу, попросив мене приїхати, – пригадує Костянтин Журавель. – Виявилося, що три місяці тому в нього діагностували грижі в хребті. Я дізнався, що після обстеження та МРТ в Інституті нейрохірургії з’ясувалося, що у нього три грижі хребта.

Чоловікові призначили лікування, яке майже не допомагало. Весь стіл біля його ліжка був заставлений медикаментами, але толку від них не було. За проведення операції і накладення пластин йому потрібно було заплатити неймовірну суму. Родич просив Костянтина привезти знеболювальне. Його прохання чоловік виконав, але проблему потрібно було вирішувати.

– Ми надіслали до міністерства охорони здоров’я лист із проханням зменшити ціну за операцію, – розповідає Костянтин. – Але, крім цього, я почав сам шукати спосіб, як допомогти родичу. Дивитися на нього було боляче, адже він нічого не міг робити самостійно. На ліжку лежав великий, міцний на вигляд чоловік, що нагадував мені Іллю Муромця. Цей богатир також був молодим чоловіком. Він все життя (до ЗО років) лежав на печі. Мене непокоїло: що дали Іллі дервіші, що він встав і пішов воювати за Русь? Я довго шукав відповіді на це запитання. Прочитав все, що було написано про зцілення Іллі Муромця, але всі билини і статті були однотипними, повторювали одна одну.

Тоді чоловік вирішив звернутися до знахарів: запитував, чим вони лікують хребет. Народні цілителі дали список із десяти трав. По черзі він відкидав трави з цього списку, які були не потрібні, оскільки Костянтин Журавель, лікар за фахом, знав їхню дію. Але зупинився на дивосилі, хоча ще ніде в літературі не описане його застосування для лікування хребта.

– Ця рослина має потужну протизапальну дію, – провадить лікар. – Зробивши мазь з оману, я віддав її родичу і попросив мазати хворе місце двічі на день (вранці та ввечері). Після цього я поїхав на півтора тижні. Коли повернувся, насамперед відвідав свого пацієнта.

Зайшовши до родича, пан Костянтин був вражений побаченим: чоловік сидів на дивані перед телевізором, підібравши під себе ноги, і, підстрибуючи, жваво коментував передачу.

– Родич розповів мені, що тепер у нього нічого не болить, – каже чоловік. – Стало боліти менше на четвертий день використання мазі. Ще через чотири дні біль зменшився наполовину. Він зміг підніматися, по-тихеньку ходити, самостійно себе обслуговувати. Через півтора тижні лікування маззю він зміг рухатися вільно. Незважаючи на такий ре-зультат, я суворо заборонив йому піднімати важкі речі і робити різкі рухи, порадив продовжити лікування.

Через три тижні чоловік повернувся на роботу. Вже два роки біль у спині його не турбує, але він періодично продовжує втирати мазь.

– Так мій родич обійшовся без операції, – підсумовує оповідь Костянтин Журавель і ділиться рецептом чудодійної мазі.

Рецепт богатирської мазі

До 40 г оману додати 10 г кореня лепехи, перемолоти на кавомолці до дрібного порошку. Взяти 300 г витопленого свинячого жиру змішати з 50 г подрібнених коренів. Витримати суміш на водяній бані 1,5 години, постійно помішуючи. Мазь готова.

Застосування: мазь потрібно втирати в хребет, легко масажуючи, протягом 20 хвилин. Процедури проводити вранці і ввечері до одужання. Самопочуття поліпшується через три-чотири дні після початку лікування. Через півтора-два тижні настає суб’єктивне одужання: зникає біль у хребті, хворий стає рухливим, може самостійно ходити в туалет, настає відчуття повного одужання. Але увага: це самообман, просто мазь має потужний протизапальний ефект. Вона при втиранні потрапляє просто у вогнище запалення. У жодному разі не можна збільшувати навантаження на хребет, оскільки хребці і хрящова тканина вимагають тривалого відновлення і лікування цієї ж маззю. Протягом трьох місяців заборонено будь-які навантаження на хребет! За словами лікаря, мазь можна застосовувати при будь-яких запальних процесах у хребті, але вона погано знімає запалення при радикуліті.

Дата публікації: 13.08.2019 img Поділитися