Круто не означає дорого: бюджетні ідеї органайзерів для кухні

Вам стануть у приході кухонні органайзери. Їх легко зробити своїми руками з підручних матеріалів. Ми зібрали для вас цікаві та корисні ідеї, які допоможуть раз і назавжди навести лад на кухні.

Кухня – це те місце, де найчастіше створюється безлад. Наприклад, попили чаю або кави – і вже чашки і тарілки наставлені, пачки з чаєм, цукорниця, якісь смаколики… А приготування їжі – це взагалі купа посуду зверху і різні кухонні прилади, каструлі та сковорідки. А ще серветки, рулони з пекарським папером, харчовою плівкою і фольгою… Окрема тема – спеції: баночки, пакетики, контейнери. А так хочеться, що на кухні завжди був порядок і при цьому все було під рукою!

У такому разі вам стануть у приході кухонні органайзери. Їх легко можна зробити своїми руками з підручних матеріалів. Ми зібрали для вас цікаві та корисні ідеї, які допоможуть раз і назавжди навести лад на кухні.

Забудьте про стоси каструль, сковорідок та кришок; про розкидані спеції, серед яких важно знайти потрібну; про купу чашок, які постійно збираються біля мийки!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook