Здоров'я та краса Народна медицина

Коли кашляю замість гірчичників роблю компрес з імбиру. Мені допомагає!

Є багато народних засобів від кашлю, але не всі однаково ефективні. А от імбирний компрес гарно допомагає. Він добре вигріває і допомагає позбутися кашлю.

Корінь з імбиру дуже часто застосовують проти кашлю та застуди. Усе завдяки його унікальним властивостям зміцнювати імунітет і протистояти вірусам.

Найпростіший спосіб застосування – просто додати кілька скибочок імбиру до чаю. Один з найпопулярніших натуральних засобів при застуді – це суміш перемеленого імбиру з медом і лимоном. Її розбавляють теплою водою і п’ють або їдять вприкуску з теплим чаєм. Та окрім цього з імбиру можна робити компрес від кашлю. Але варто пам’ятати, що при різних захворюваннях шлунка, проблемах з серцем, гіпертонії і вагітності імбир краще не вживати.

Імбирний компрес 

Потрібен натуральний мед, олія, імбир (усе приблизно в однакових пропорціях), серветка або марля.

Імбир потрібно потерти або вичавити за допомогою часникодавки, додати решту продуктів, перемішати. Якщо суміш виходить рідкувата, можна додати трішки борошна до пастоподібної консистенції. Покласти суміш на край зволоженої серветки або марлі, складеної у кілька шарів, накрити другим краєм. Краї можна підгорнути і зафіксувати за допомогою пластиру. Розмістити компрес на спині або грудях, але уникаючи ділянки серця. Вкутати вовняним шарфом або хусткою. Дорослим компрес накладають на ніч, а дітям – тільки на 2 год. Але перед цим слід перевірити, чи немає алергії на компоненти компресу. Нанести трішки суміші на руку, потримати пів години.

Такий компрес гріє подібно до гірчичника. Тому його застосовують для вигрівання при кашлі. Перед застосуванням радимо проконсультуватися з лікарем!

Дата публікації: 16.11.2020 img Поділитися