Відпочинок Сім'я

Коли хочеться вірити в диво: сім найкращих фільмів про ангелів

Ніхто з нас не бачив ангелів, але ми віримо, що вони існують та можуть нас оберігати. Якщо ваша душа прагне дива – перегляньте один з чудових фільмів про ангелів. 

“Ігри пристрасті”  (Passion Play, 2010). Життя Нейта складалося зовсім не так, як він хотів. Чоловік мріяв стати джазовим музикантом, але цього так і не сталося. Все, що отримав Нейт від свого таланту, – це наркотична залежність, якої він зараз щосили намагався позбутися. Щоб хоч якось прогодувати себе, Нейт виступає в барах. Черговий вечір на роботі закінчиться для музиканта тим, що його мало не вб’ють посеред пустелі. Тоді його врятує лише диво. І саме після цього зміниться життя Нейта.

“Сім днів на Землі” (Meant to Be, 2010). Ангели-охоронці насправді існують. Вони дбайливо спостерігають за кожним кроком свого підопічного, оберігаючи людину від будь-якого лиха. Вілл був саме одним із таких ангелів. Довгі 10 років під його опікою була дівчина Аманда. Вона давно вже підкорила серце ангела. Небесним істотам любов не чужа. Але настане день, коли начальство Вілла прив’язує до нього нового підопічного, а про Аманду ангел повинен забути назавжди, адже тепер він має дбати про іншу людину. Щоправда, Вілл із цим зовсім не згоден.

“Легіон” (Legion, 2010). Колись давно Господь створив людство. Але за цей час людство дуже змінилося. Багато людей загрузли у гріхах. Зрозумівши, що жодні моралі та прикмети не допомагають, Бог вирішив знищити своє творіння. Він відправляє Землю особливий легіон з ангелів смерті. Вони мали раз і назавжди розправитися з людьми. І лише ангел Михайло не згоден із таким радикальним рішенням. Він теж вирушає на Землю, але сам стає на сторону людей.

“Місто ангелів” (City of Angels, 1998). Ангел-охоронець Сет давно спостерігає за людьми. Для нього, як і для інших ангелів, ці істоти є справжнісінькою загадкою. Їхня поведінка надто нелогічна і непередбачувана. Все змінилися після того, як Сет випадково побачив Меггі Райс. Вона робила операцію на серці у підопічного Сета. Такої самовіддачі та щирого хвилювання ангел не бачив ще ніколи. Ось тому він вирішує повернутися до Меггі.

“Ангел-А” (Angel-A, 2005). Андре – молодий парижанин, і він уже встиг нажити собі купу неприємностей. На той час хлопець не створив свою сім’ю, не знайшов гідну роботу. Натомість встиг набрати купу боргів, причому у тих людей, з якими взагалі краще ніколи не мати жодних справ. Так і не розібравшись у своїх проблемах, Андре вирішує накласти на себе руки. Для цього він має намір стрибнути з моста в річку. Але в найвідповідальніший момент з ним відбувається справжнісіньке диво.

“Немає звісток від Бога” (Sin noticias de Dios, 2001). Добро і зло борються ще з часів своєї появи. Але настане той день, коли лише одна душа зможе вирішити результат цієї давньої битви. І це виявиться душа молодого хлопця на ім’я Менні. Останнім часом у нього з’явилося стільки труднощів, що для того, щоб цього позбутися,  хлопець вирішує вкоротити собі віку. І тоді він потрапить у пекло, саме цього там і треба. Але в раю не можуть цього допустити.

“Ангел Світла” (Gabriel, 2007). Впродовж тисячоліть між пеклом і раєм йде нескінченна війна. Кожна людська душа переважує результати війни то в один, то в інший бік. На Землі все відносно просто: люди живуть своїм життям, роблять праведні справи або грішать. А в чистилищі справи геть інкше. Тут зібралися спірні душі, яких рано відправляти в пекло, а й у рай ніби не годиться. Фільм про ангелів та демонів.

 

Дата публікації: 21.12.2021 img Поділитися