Кокосові косметичні масла для догляду за обличчям і тілом

Як можна використовувати кокосові косметичні масла? Переваги та особливості косметичного продукту. Різновиди олії та її характеристики.

Повністю натуральні масла (олії) ще з давніх часів відомі своїми унікальними властивостями. Вони ідеально комбінують у складі важливі вітаміни, а також жирні кислоти та антиоксиданти. Завдяки чому косметичні засоби сприяють омолодженню, підвищенню тонусу і живленню нашої шкіри, а також росту нігтів і волосся. А найбільшим попитом користуються кокосові косметичні масла, які представлені в широкому асортименті від різних компаній-виробників.

Основні особливості косметичних натуральних засобів

Кокосова олія є однією із найбільш відомих косметичних олій, яка володіє дуже широким спектром застосування, та все ж таки найбільшу цінність продукт має тоді, коли його отримують методом першого холодного віджиму. Приготування таким способом дозволяє повністю зберегти усі поживні речовини, серед яких незамінні вітаміни для нашого організму (А, В, С, РР), а також велика кількість жирних кислот. До речі, саме останні відіграють важливу роль у збереженні жіночої краси та здоров’я.

Серед корисних властивостей слід виділити:

  • для шкіри – це еліксир справжньої молодості, який ідеально зволожує її, сприяючи швидкому омолодженню. До того ж такий еліксир буде надійним помічником протягом цілого року, адже влітку засіб захистить від шкідливого впливу сонячних променів, а взимку – врятує від вітру і навіть сильних морозів. Крім цього, завдяки унікальним антибактеріальним властивостям, продукт чудово підходить навіть для надчутливого епідермісу. Він допомагає при лікуванні акне та інших захворювань;
  • унікальний ефект зволоження, завдяки якому легко пом’якшити ніжну шкіру губ та обличчя. Також кокосова олія підходить для зволоження шкіри на ліктях та п’ятах. Потрібно лише декілька крапель, після чого навіть дуже суха шкіра стане м’якою та шовковистою;
  • окрім зволоження, вона підійде для шкіри в ролі засобу для зняття макіяжу. Використати можна декількома способами: за допомогою ватного диска або завдяки нанесенню декількох капель безпосередньо на обличчя, після чого потрібно вмитися теплою водою та промокнути обличчя рушником.

Різновиди кокосової олії

Виробляють косметичний засіб декількома способами:

  • холодний віджим. Вважається найдорожчим видом виробництва. Використовуючи цей метод, беруть тільки свіжу м’якоть кокоса (рідко висушену) та просто кладуть її під прес. В результаті можна отримати натуральний засіб. Але від висушеної сировини отримують лише 10% готового продукту, однак саме він буде містити максимальну кількість корисних речовин. Варто зазначити, що виділяють декілька методів отримання косметичного засобу цим способом. Перший базується на використанні гвинтового преса для обробки м’якоті, а другий – на її змішуванні із водою. Аби не заплутатись у різноманітності вибору, виробники маркують товари. Так, дізнатися про якість просто із напису Virgin/Extra Virgin Coconut Oil. Вони свідчать про те, що ця олія була виготовлена виключно зі свіжої м’якоті. А от Pure Coconut Oil свідчить, що вона була вижата із використанням копри (висушеної м’якоті). Та найбільш дорогим та натуральним вважається Organic Coconut Oil. Це означає, що олія була виготовлена з пальм, які удобрювали виключно органікою, без застосування хімічних речовин чи добрив;
  • гарячий віджим. Такий вид виробництва базується на подрібнюванні копри, яку потім піддають термічній обробці. ЇЇ можуть варити чи обсмажувати, а потім фільтрувати. Такий спосіб допомагає отримати готову нерафіновану олію кокосу.

Сфера призначення цього виду косметичного засобу дуже широка. Його можна використовувати для догляду за обличчям, тілом та волоссям. До того ж він не має протипоказань, а доступна вартість є ще одним приємним бонусом для покупців.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook