Сім'я Стосунки

Кармічні стосунки: для чого вони нам даються?

Любов — не завжди щастя. Сумніватися, страждати, не спати до ранку… Багато людей проходили через подібне. Які стосунки є найважчими і як їх пережити?

Особливо драматичними є кармічні стосунки, кармічна любов. Чому вони нам даються і за якими ознаками їх розпізнати?

Езотерики кажуть, що кармічні стосунки виникають лише між рідними по духу душами, які подорожують поруч вже не одне життя. Людина може навіть не здогадуватись про це.

Як зрозуміти, що зустріли душу, людину, яку знали у попередньому житті?

Перша ознака – відчуття під час знайомства, що ви знали її завжди. Ви  намагаєтеся згадати, де і за яких обставин могли бачитися чи розмовляти, але усе марно… Також з’являється якась неймовірна упевненість, що це саме та людина, з якою збираєтеся провести усе життя. Водночас, не можете пояснити собі, звідки береться ця упевненість, що саме відбувається. Та на рівні інтуїції ви обоє десь у глибині душі розумієте, що пов’язані якоюсь чарівною невидимою ниткою. Проте кармічні стосунки  рідко тривають довго. Як би ми не старалися, що б не робили — така доля.

Вважаючи, що подібні відносини є абсолютно безглуздими, люди дуже помиляються. Річ у тому, що всі стосунки у нашому житті, незалежно від типу і результату, мають свою мету, призначення. Як і кармічні. Вони послані нам долею для того, щоб дати якийсь урок і зцілити. Хоча усвідомлення цього приходить інколи надто пізно.

Кармічні стосунки  оголюють  минуле

Ми раптом ясно і виразно бачимо все, що ще не загоїлось, все, що ще болить і саднить. Але не лякайтеся цього відчуття! Кармічні стосунки допоможуть  остаточно залікувати усі рани і позбутися потворних шрамів. На жаль, процес одужання може бути досить болючим, і такі стосунки зазвичай пов’язані зі стражданнями, але це все — заради нашого ж блага.

Кармічні стосунки змушують рости і розвиватися

Саме для цього ми приходимо на Землю, якщо раптом забули! Такі відносини виникають між дуже близькими душами. Ви  розумієте один одного з півслова, але.. Але ви не проживете усе життя разом і не помрете в один день, як розповідають у казках. Натомість ви укладете «священний контракт», щоб допомогти один одному на якомусь етапі шляху і… розлучитися.

Кармічні стосунки будуть натискати на усі ваші “кнопки”, щоб  подивитися в очі усім вашим тривогам і страхам, щоб переглянути ідеї і переконання. Провести ревізію усього, що заважає рости і розвиватися. Більше того, вони стануть найсильнішою мотивацією, щоб ми нарешті узялися за своє життя, змінили його. Вони повинні допомогти нам жити за велінням серця, а не з огляду на те, як живуть усі або чого від нас очікують оточуючі!

У житті багатьох людей  в якийсь момент виникають кармічні  стосунки. У деяких — навіть не один раз. Можливо, вони не засвоїли уроки з першого разу, або потребують  більш тривалого навчання.

Як зрозуміти, що ви  перебуваєте в кармічних стосунках?

Кармічні стосунки  бурхливо розвиваються. Ми зустрічаємося з багатьма людьми. Нас ніби несе один до одного океанською хвилею. Тяжіння — настільки грандіозне, що чинити опір йому  марно. Відчуття, що ось вона — наша Доля. Кармічні стосунки розвиваються настільки швидко, що залишається тільки пливсти за течією. Від людини вже нічого не залежить: такі стосунки послані з небес і життєво необхідні для нашого розвитку й зростання. Як повітря чи вода. Прийміть їх і довіртеся долі.

Кармічні стосунки швидко закінчуються, бо їх мета — зцілити наші рани, затягнути шрами і… зникнути. Пояснення цьому дуже просте: ваш «кармічний» партнер виконав своє завдання, а значить — повинен йти далі.

Кармічні стосунки вказують на упередження

Ми підходимо до моменту кармічних стосунків вже з певним багажем минулого досвіду. І він не завжди корисний і ефективний. Багато моделей поведінки з минулого ми тягнемо за собою роками. А потім дивуємося, чому ніяк не можемо налагодити особисте життя. Саме кармічні стосунки дають нам шанс зрозуміти, від яких упереджень і старих схем слід негайно позбутися. Зазвичай, під час зцілення ми цього не розуміємо, вважаючи, що вкотре зіткнулися зі схожими проблемами. Але якщо скористаєтися своїм шансом і з допомогою кармічних стосунків позбутися шкідливих переконань і шаблонів поведінки — то прийде розуміння: ви витягли витягли щасливий квиток у долі. Кармічні стосунки передують найважливішій зустрічі в житті, зустрічі саме з вашою людиною. Не виключено, що якби їх не було — ви б так і не зустрілися, перебуваючи в полоні своїх упереджень і старих патернів.

Картинка: брюнетка, женщина, украшения, подвеска, кулон, мужчина, девушка, настроение, пара, парень, кольцо, чувства

Кармічні стосунки — це урок

Життя дає нам один або декілька уроків, залежно від того, наскільки глибоко ми загрузли в минулих помилках.

Дата публікації: 01.11.2019 img Поділитися