Здоров'я та краса Консультація лікаря

Інструкція безпечного використання речей з секонд-хенду

Грошей не вистачає, а гарно одягнутися хочеться? Купуйте на секонді. От тільки дотримуйтеся цих правил використання вживаного одягу.

1. Завжди мийте/очищайте/періть секонд-хенд речі, які ви щойно купили чи отримали. Періть під температурою вище 60 гр, та не менше 30 хв, можете додатково пропрасувати. Продезінфікуйте взуття, капелюхи тощо.
Робіть це навіть, якщо речі вам дали близькі родичі чи друзі. Також дезінфікуючі розчини, якими обробляють партії секонд-хенд одягу, які прямують в Україну, можуть подразнювати шкіру, тому теж варто очищати одяг перед застосуванням.
2. Будьте обережні з дитячими іграшками, огляньте їх чи немає тріщин, обломків, неприкріплених деталей об які можна поранитись або відчепити і проковтнути.
3. Не купуйте вживані автокрісла та шоломи для дітей. Ви можете не знати історії цього предмету, умов зберігання ( мороз, удари), через це воно може бути пошкоджене.
4. Не купуйте дитячі ліжечка секонд-хенд. Адже стандарти виготовлення змінились у 2011 році, які врахували попередні недоліки у безпеці, і були вдосконалені ( до прикладу, висота бортиків тощо).
5. Завжди перевіряйте високі годувальні крісла, візочки, чи вони цілісні та стабільні. Зайдіть на сайт виробника та перевірте чи ця партія не бракована та відкликана.
6. Не купуйте косметику, кисті для макіяжу секонд-хенд. Вони можуть містити часточки крові, мікоорганізми попереднього власника. Могли бути відкриті довгий період, неправильно зберігатись ( у спеці до прикладу). У магазині теж не тестуйте косметику спільною кистю.
7. Не купуйте вживані білизну та купальники, багаторазові підгузники та прокладки, адже вони можуть містити часточки калу, мікроорганізми від інших людей.
8. Огляньте щілини з приводу клопів у фурнітурі, наприклад матраців, зверніть увагу на чорні дрібні часточки- це можуть бути їхні екскременти.
9. Не найкраща ідея купувати ліки у інших людей, через ризик неправильного зберігання.
При правильному використанні, очищені вживані речі можуть прослужити і вам дуже довго. Разом, ми допоможемо берегти планету.
Дата публікації: 29.12.2021 img Поділитися