Здоров'я та краса Краса

Коли я почула про це, то відразу ж викинула дезодорант в сміття!

Ось чим можна користуватися замість дезодоранта… Заощаджуйте гроші і не ризикуйте!

Більшість людей намагаються уникати запаху поту  в першу чергу за допомогою дезодорантів  і антиперспірантів.

Піт, який виділяється з ваших залоз, містить дермцідін, білок, який допомагає запобігти попаданню на вашу шкіру різних вірусів і бактерій. Дезодаранти і антиперспіранти закупорюють пори за допомогою солей алюмінію та інших шкідливих речовин, запобігаючи активному потовиділенню, проте це дозволяє бактеріям або інфекції з легкістю проникнути в тіло. Доведено, що більшість дезодоруючих інгредієнтів, особливо алюміній, можуть викликати такі хвороби, як: рак, хвороба Альцгеймера і навіть безпліддя.

Існує фрукт, який продається в будь-якому супермаркеті. Він натуральна і здорова альтернатива найбільш поширеним хімічним дезодорантам – це лайм.

Лайми мають антибактеріальні властивості. Запах тіла – це результат не активного потовиділення, а бактерій на шкірі. Ці бактерії дуже швидко розмножуються в теплому, вологому середовищі під руками і викликають запах, від якого ми всі в жаху.

Все, що вам потрібно, щоб зробити свій власний дезодорант – розрізати навпіл лайм. Спробуйте протерти його відрізаною стороною пахви.

Перед тим як одягти будь-який одяг, переконайтеся, щоб ваші пахви висохли. В іншому випадку залишаться плями на одязі.

Ви можете зберігати лайм, загорнувши його в харчову плівку і використовувати по кілька разів. Перед тим, щоб використовувати його ще раз – відріжте тонку скибочку лайма, щоб освіжити його.

Дата публікації: 27.04.2020 img Поділитися