Здоров'я та краса Краса

Чи допомагає імбир позбутися зайвої ваги?

Кажуть, що імбир допомагає спалювати жир і допомагає схуднути, а ще помічний при багатьох станах і хворобах. Ми вирішили з’ясувати, чи це правда.

В інтернеті можна знайти багато порад про те, що певні продукти мають властивість прискорюють обмін речовин, покращувати травлення і сприяти швидкому схудненню.

До таких жироспалювачів часто відносять імбир. На його основі пропонують готувати різноманітні настої і чаї для схуднення. Але чи дійсно, можна просто пити чай і худнути? Чи такий ефективний імбир у боротьбі із зайвою вагою?

Також імбиру приписують властивості позбавляти нудоти, лікувати застуду, головний біль, діарею, ревматичні захворювання, контролювати рівень холестерину. Ми довідалися, що правда, а що – ні.

Насправді імбир не має унікальних лікувальних властивостей, а його здатність впливати на організм та здоров’я суттєво перевищена. У людей завищені очікування від вживання імбирного чаю. 

Імбир — рослина, корінь якої використовують для виготовлення ліків. Також імбир поширений як спеції. У народній медицині імбир застосовують при низці захворювань та станів, як-от: грип, застуда, нудота, захитування, біль у м’язах після навантажень. Крім того, радять вживати імбир для схуднення. 

Однак, наукові дослідження не підтверджують ефективність використання імбиру при згаданих захворюваннях та станах, – пишуть дослідники voxukraine.org.

Імбир потенційно ефективний при нудоті під час вагітності або спричиненій препаратами проти ВІЛ/СНІД, також як знеболювальний препарат під час менструації та при остеоартриті.

Деякі дослідники вважають, що імбир має ефективну дію проти запальних процесів – його додають у чай або їжу, або ж вживають сушеним. Однак, чи точно імбир ефективний проти кашлю та при виведенні слизу вчені ще вивчають.

Дата публікації: 30.11.2021 img Поділитися