Здоров'я та краса Народна медицина

Жуйте гвоздику. Вона вбиває золотистий стафілокок та туберкульозну паличку

Якщо щодня жувати суху гвоздику, то можна позбутися багатьох хвороб. Не вірите – перевірте!

Гвоздика – дуже корисна спеція. Вона має лікувальні властивості, бо містить вітаміни, мінерали та жирні кислоти. Гвоздика позитивно впливає на роботу нервової системи, має заспокійливу дію.

Всього кілька бутонів цих прянощів на день виженуть з організму паразитів. Треба просто два рази на день розжовувати кілька штук цієї спеції за пів години до їди. Дубильні речовини, що містяться у гвоздиці, вбивають дифтерійну та туберкульозну паличку, а також золотистий стафілокок.

До складу гвоздики входять ефірні масла,  що допомагають при стоматитах, пародонтиті та запаленні ясен. Запалення в горлі зменшується, якщо розжувати кілька гвоздичок на день.

Змішайте 2 бутони гвоздики з 1 ч. ложку меду для покращення кишково-шлункового тракту і вживайте за 15 хвилин до їди (не можна використовувати такий метод лікування при виразці шлунка).

Гвоздика допоможе підвищити низький тиск. Розжуйте кілька бутонів на день і відступить головний біль та запаморочення. Ви відчуєте приплив сил і підвищення працездатності.

Перед використанням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

Дата публікації: 09.12.2019 img Поділитися