Життєві історії Сім'я

Хороші дружини виходять тільки з нещасних жінок

Ну, з жінок, серце яких сковано льодом відчуття, що НЕ СКЛАЛОСЯ. Неважливо, що саме, але — не склалося, не вдалося, не вийшло, завалилося. Цікава точка зору про щастя в шлюбі.

Спостереження багаторічні показали, що щаслива жінка безтурботна і безладна. Вона з подивом відкриває порожню шафу в надії знайти чисту постільну білизну, потім з не меншим здивуванням натикається на купу її ж брудної у ванній, яка впирається в стелю.

І їй смішно при цьому.

У будинку у неї вічно веселий розгардіяш, на столі перекинута філіжанка випитої кави, книга, купа якихось штучок, їй необхідних, які підсилюють безлад, зі стільця звисає панчішка з мереживним верхом самого непристойного кольору (другу втрачено назавжди, але перша буде її чекати вічно, тут же, до моменту знаходження першої випадково, при діставанні важливих документів з крихітної бездонної сумочки, на очах начальника).

У будинку щасливої жінки ніколи немає запасів — ні продуктових, ні грошових -, і супутник життя відчуває себе дуже потрібним і значним, добуваючи все це і розуміючи, що без нього вона, ніжна і дивовижна, сміхотлива і кучерява, просто пропаде. Він миє, пере, прасує, заробляє і абсолютно щасливий, тому що ніхто його не примушує і немає внутрішнього розпорядку…

Вона не стежить за ним і не хронометрує, тому він трясеться над нею і страшно ревнує, хоча вона практично весь час ходить по квартирі в піжамі рожевого кольору і мало куди виходить.

Готує вона швидко і смачно, але без фанатизму, і — тому теж — чоловік у неї, як правило, здоровий і бадьорий, сухорлявий і гарячий очима.

Всі говорять про неї, що вона ПОГАНА дружина.

А в гарної дружини-господині все як в армії.

У будинку чистота. У шафах все по ранжиру, пошарово. На антресолях річний запас круп на випадок ядерної войни.В коморі наварено і вбито за роки зберігання багацько ягід, грибів та іншої колишньовітамінної краси.

На лоджії жахливий жбан квашеної капусти і похмурий на вигляд, але заспокійливий за призначенням мішок з картоплею.Грошики вона вміє збирати, і вони завжди у неї є в кубушці.

Вона безперервно пере-миє-прасує з таким фанатизмом, що мимоволі здається, що це комусь на зло або щоб забутися…

Чоловіка годують багато, жирно і гостро, тому що замучені в банках огірки повинен же хтось з’їсти. При цьому чоловік млявий, жирнуватий і начисто позбавлений можливості ініціативи. Жовчного він позбувається шляхом лапароскопії ще до 40.

Часто в такому середовищі чоловік не виживає, як мікроб в дистильованій воді…

Або втікає, як тарган з дуже чистої кухні, якщо ще може рухатися.
Вона пильнує чоловіка, як охоронець, шарудить його записниками і ідентифікує волоски, зняті з його піджака. У такої НЕ загуляєш! І правильно — чоловік як дитина, вічно тягне в рот всяку гидоту…
І зачіска у неї завжди під назвою «голівка в порядку», а застати її в піжамі не зможе навіть нічна повінь або пожежа.

Всі говорять, що вона ВІДМІННА дружина і господиня.

До чого це?

Ось останнім часом я стала помічати у моєї подруги риси доброї жінки і господині.

Вперше в житті випрала САМА постільну білизну і вперше ж перепрасувала її, склавши тортом «Наполеон» в шафі, чому та неабияк здивувалася і якось осіла, крекнувши…

Наквасила баняк капусти.

І ходить цілий день по дому, шукаючи порошинки і ловлячи в дзеркалі відображення НЕсвого обличчя зі зсунутими бровами, складеними курячою гузкою губами і звірячим виразом діловитості.
Працює по дому!

Чоловік шугається і не знає, як себе вести… Ходить мало не плачучи, а днями він їй з надривом вимовив: «Ти мене не любиш, я тобі не потрібен!»

Над нею спостерігається якесь світіння на зразок німба, а на лобі проявляється напис «Хороша дружина».

НЕМАЄ ЛИХА БЕЗ ДОБРА.

За матеріалами

Дата публікації: 19.05.2020 img Поділитися