Сім'я Стосунки

Вибрати ім’я – справа не проста

У вашій родині народилося малятко? Ви симпатизуєте хлопцеві? Сподобалася дівчина? Вам стане в пригоді тлумачник імен.

ЖІНОЧІ ІМЕНА
АЛЛА. Яскрава, непереможна. Не така, як усі. Енергійна. Красивих чоловіків не шкодує. Шлюб, однак, часто не складається. Її пристрасть – турбота про маму.
АНАСТАСІЯ. Зазвичай натура складна, суперечлива. Горда, сувора й наполеглива. Лукава і приваблива.
ГАННА. Милостива. Стримано-жагуча. У роботі – сумлінна, ретельна. Добра й ласкава до менших.
АНТОНІНА. З латині – велика. Чуйна, довірлива. Уміє підтримати словом і ділом. Їй люблять поплакатися, вона ж власні турботи тримає у собі.
ВАЛЕНТИНА. З латині – сильна. Годувальниця, відверта, безпосередня, вірна, привітна. Чуттєва, мріє про вічну любов. Завжди у пошуку нового.
ВІРА. Розумна, прихильна, тепла. Старанна, цінує порядок. Правдива, усім допомагає.
ВІКТОРІЯ. З латині – переможниця. Темпераментна. Зазвичай уперта. У роботі, бува, лінується, проте має неабиякий смак. Спортивна, фотогенічна. Любить бути в центрі уваги. Екстравагантна.
ГАЛИНА. З грецької – ясна. Відкрита. Зібрана, але зазвичай швидко розслабляється. Іноді – свавільна панна. Дуже витончена. Удома ласкава, спокійна, але вимоглива.
ЄВГЕНІЯ. З грецької – шляхетна. Зазвичай упевнена, що все добре знає. У будь-якій ситуації – як риба у воді. Вимоглива, але справедлива. Усе життя молода й гаряча.
КАТЕРИНА. З грецької – чистота. Її природна рішучість – від талановитості, розумної ощадливості. Жінка настрою: і рідна, і земна.
ЄЛИЗАВЕТА. Віддана. Поблажлива. Про смаки не сперечається. Дуже вразлива. Покладається на інтуїцію, але її часто обманюють. Делікатна і жіночна, сентиментальна.
ЗІНАЇДА. З грецької – божественна. Самобутня, з постійним прагненням до першості – одне слово, жінка з характером. Має витончені смаки.
ЗОЯ. З грецької – життя. Дивний симбіоз непохитності і сердечності, зверхності і ніжності. Зої різні: одна любить, коли за нею упадають, інша ж призначає побачення сама. На Зою завжди звертають увагу, її погляд зупинить будь-кого.
ІННА. З грецької – бурхливий потік. Інтелектуальна. Батькам з нею непросто. Мучениця через власну вдачу, особливо потерпає від внутрішньої дисгармонії. Здатна на несподівані вчинки.
ІРИНА. З грецької – світла. Майже завжди любляча турботлива мати, вірна дружина. Терпелива аж до жертовності. Ніколи, навіть з віком, не втрачає привабливості.
ЛАРИСА. З грецької – чайка. Волелюбна. Виразна, приваблива. Солодка жінка. Таким присвячують вірші. Вимоглива й педантична. Життя без Ларис було б пісним.
ЛІДІЯ. Вдача складна й потайна. Має чоловічий склад розуму. Смілива й упевнена в собі. Дуже неординарна у творчості. Може зачарувати й стати вірною й люблячою дружиною.
ЛЮБОВ. Вершина тріади Віра – Надія – Любов. Трохи легковажна, вразлива, потребує ласки і кохання. Любить працювати, добра, але в житті не завжди щаслива. Набожна.
ЛЮДМИЛА. “Людям мила”. Турботлива, поблажлива. Вміє правильно оцінювати свої можливості. Розсудлива, майже бездоганна господиня. Як правило, оточена друзями. Віддана коханому, ревнива. Бажання подобатися часом їй шкодить.
МАРИНА. З латині – морська. Нетерпелива й імпульсивна. Може надати справі великого розмаху. Вільна, не знає, що робитиме через мить. Завжди в бажаній облозі шанувальників. У душі шукає єдиного мужчину.
МАРІЯ. Справедлива. Щира і доброзичлива. Готова прийти на допомогу. Уміє терпіти. Її доля доводить, що життя прожити – не поле перейти.
НАДІЯ. Працьовита. Некерована й у всьому активна. Буває непохитною й вимогливою. Не ламають слова, надійні. Самовіддано кохають.
НАТАЛІЯ. З латині – рідна. Жіночна і м’яка. Лірична й сором’язлива. Зовні легковажна, у складних ситуаціях самостійна. Вона кохає, і її кохають. Справжня мама.
НІНА. Цінує себе, але часто надміру захоплюється роботою. У молодості майже завжди у верхньому куті “любовного трикутника”, з часом – предмет чоловічого поклоніння.
ОКСАНА. Має стійку вдачу. Велична, запальна й ексцентрична. Модниця. Полюбляє “гуляти сама по собі” – у ній щось від нечистої сили. Пристрасна.
ОЛЕКСАНДРА. З грецької – надійна. Жвава, неспокійна і невтомна. Завжди поряд. У суспільному житті й сім’ї настільки активна, що на ніжність, на жаль, не завжди вистачає сил.
ОЛЕНА. З грецької – сонячна. Та, що розбурхує й надихає, притягує, причаровує. З великою внутрішньою чарівністю. З особистим поглядом на світ. Заради неї багато хто ладний на все. Пелюшки і посуд – аж ніяк не на першому плані.
ОЛЬГА. Незалежна, уперта. Небезпечна в гніві, але її особиста відданість заслуговує на компліменти. Її страждання – від любові, любов – від страждання.
СВІТЛАНА. Щастя у ній самій. Зазвичай виростає красунею. “Фельдмаршал у спідниці”. Любить старе терпке вино. Має мінливу вдачу. Чоловікові віддана.
СОФІЯ. З грецької – мудра. Знаюча. Праведна. Здорова. До неї тягнуться на сповідь. Несе допомогу і зцілення. Може завдати болю, але людина після цього зміцниться.
ТАМАРА. Її бажання не завжди збігаються з її можливостями. Горда і самовпевнена, до всього має діло. Гроші в неї не переводяться. Мрійниця.
ТЕТЯНА. Вірність поєднується з почуттям власної гідності. Зустріч з нею завжди обнадіює. Не терпить підступності й зла.
ЮЛІЯ. З грецької – пухнаста. Рухлива, помітна, та, що йде вгору. Дитя любові, з дитинства її обожнюють. Талановита, з родзинкою, воліє визнання. Зваблює і… йде.

ЧОЛОВІЧІ ІМЕНА
АНАТОЛІЙ. Допитливий, має ненаситний розум. Винахідливий. Темперамент холеричний, неврівноважений, стихійний. Толики від скромності не помирають…
АНДРІЙ. З грецької – мужній, хоробрий. Завзятий, інтелектуальний, винахідливий. Прагне домінувати. Самовпевнений, але спокій їм тільки сниться.
АНТОН. Їхнє життя – каскад провалів, компромісів, злетів. Незбалансовані натури. Воюють самі з собою. Прагнуть дружби. Для Антонів кохання – катування.
БОРИС. Цілеспрямований. Оптимістичний. Допитливий, з образним мисленням. Іноді запальний і непередбачуваний. Любить родину, дім, дітей.
ВАДИМ. Таємничий, емоційний, вільнолюбний. Дивиться на крок уперед. Швидкий на рішення, нескромний у бажаннях. Розбиває серця.
ВАЛЕНТИН. З латині – сильний. Стійкий, безкомпромісний. Любить бути попереду. З жінками, бува, йому не таланить, але ж на Заході …день Святого Валентина – День закоханих.
ВАЛЕРІЙ. Жвавий та щирий. Діє за принципом – “живемо тільки раз”. Не завжди логічний. З жінками зарозумілий, і через це страждає.
ВАСИЛЬ. Сильний і владний. Знає собі ціну. Часто впертий, але з ним не занудьгуєш. Прагне досконалості, першості, слави. Працьовитий. З жінками егоїстичний.
ВІКТОР. З латині – переможець. Активний. З ореолом слави. Коли потрібно, вміє зосередитися. Міцний го-рішок, однак може ні з того ні з сього розслабитися й наламати дров.
ВІТАЛІЙ. Збалансований фізично і духовно. Впевнений у собі. Окраса компанії. Прихований ревнивець. Стати розсудливим не поспішає.
ВОЛОДИМИР. Розумний. Натура замкнута, хоча зовні відкрита. У кар’єрі досягає чималих висот. У дружбі постійний, але легко вибухає гнівом. Жінок ідеалізує й від цього потерпає.
В’ЯЧЕСЛАВ. У дитинстві – допитливий і наївний. З віком стає непохитним, надто у справах. Відданий ідеї. За справу ладний голову покласти. Щедрий на ніжність: і кохає, і страждає.
ГЕОРГІЙ. З грецької – землероб. Щедрий і великодушний. Зазвичай має світлу голову. Якщо захоче – багато чого досягає. Часто робота – єдине світло у віконці, з жінками нетовариський.
ГРИГОРІЙ. Цілісна натура: або все, або нічого. Волелюбний. Упертий. Темпераментний. Його часто сварять, але люблять.
ДАНИЛО. Першопрохідник. Довго розмірковує, проте рішучий. Працює як віл. Поважає себе й шанує інших.
ДМИТРО. Міцний, швидкий на рішення. Талановитий. Діловий. Поважає слово “треба”. У коханні – завжди справжній мужчина.
ЄВГЕН. Шляхетний. Як правило, самостійний і вольовий. Максималіст. Занадто вимогливий до себе й інших. Може багато чого досягти. Активний. Наполегливий в усьому.
ІВАН. Добрий. Безкорисливий. Працелюб, але важкий на підйом. Складне життя – його доля. Витривалий, спокійний, наський хлопець.
ІГОР. У постійному прагненні до мети, однак може занадто далеко зайти. Владу виявляє послідовно, слави не прагне, але вразливий. Кохає одразу кількох жінок, але пристрасть не затуманює йому очей.
ІЛЛЯ. Заглиблена в себе натура. Вміє співпереживати. Тверезо мислить. Іронічний, артистичний, чудовий співрозмовник. Кохання стимулює його творчий потенціал.
КИРИЛО. Упевнений, вміє подати себе. Дуже різний: товариський, але у своєму колі; претензійний, але обдарований; працездатний, але іноді ледачий. Ласий на ефектну красу.
КОСТЯНТИН. Са-мостійний і розумний. Дуже відкритий. Допомагає всім і в усьому, через що потрапляє у всілякі історії. Працює із задоволенням.
ЛЕОНІД. Широка натура. Відкритий і невибагливий. Розумний і здогадливий. Ловелас, коханець-гурман. До дітей уважний, ласкавий, але його шлюб, на жаль, не завжди тривалий.
МАКСИМ. Зрілий, талановитий. Добре знає свої можливості. Лінія життя – сходження вгору. Дуже любить жінок.
МИКОЛА. Внутрішньо стійка натура. “Психолог”. Консервативний у переконаннях. Кмітливий, здатний на надзвичайні рішення. Сподівається тільки на власні сили.
МИХАЙЛО. Багато в чому відмовляє собі заради досягнення мети. Самотній у колективі. На людях щасливий, а в душі страждалець. Більшість – чудові чоловіки і батьки.
ОЛЕГ. Інтелігентна натура. Завжди сумнівається. Часто впертий. Компанійський. Усілякі надмірні захоплення заважають його кар’єрі.
ОЛЕКСАНДР. З грецької – захисник. Рішучий, розумний і дотепний. Товариський, але часто запальний, зухвалий. Той, хто з мечем до нього приходить, – гине. У коханні азартний.
ОЛЕКСІЙ. З грецької – помічник. Зазвичай зосереджений, серйозний. Переконливо обстоює власні погляди. Одержимий. Шанобливо ставиться до батьків. У коханні не завжди щасливий.
ПАВЛО. Вдачу має непросту, але в спілкуванні легкий. У роботі винахідливий. Найбільше цінує істину, красу, добро і користь. Ревнивий, але прощає.
ПЕТРО. Премудрий. Самостійний. Правдивий. Влада – його пристрасть. Прагне досягти досконалості. Важко переживає невдачі.
РОМАН. Надійний. Наполегливо йде до мети. Обставини не мають влади над ним. Обожнює солодко поїсти і добре випити. Жінки його цінують.
РУСЛАН. Справедливий, але швидкий на категоричні рішення. Бачить тільки те, що попереду. Конфліктний, вибуховий, хоча пристрастей своїх не виявляє. Шанує старших.
СЕРГІЙ. Високий, поважний. Любить друзів. Дуже уважний, співчутливий. Болісно шукає відповідь на вічне питання: навіщо живемо? Як правило, ідеальний чоловік і батько.
СТЕПАН. Вольовий і натхненний. Оригінальний, витривалий, довго на одній роботі не затримується й не обтяжує себе думками, що гнітять. Може потонути в коханні.
ФЕДІР. Нечасто буває задоволений життєвими обставинами. Переживання тримає у собі. Його вдача не подарунок. У компанії вельми помітний.
ЮРІЙ. Сподівається тільки на власні сили. Може загнати себе й інших. Зазвичай добре заробляє, але мільярдером не стає. Любить земною, простою любов’ю.
ЯРОСЛАВ. Талановитий і честолюбний. Усе життя пізнає себе. Жагучий і захопливий. Романтик. Грається з вогнем. Кохає або першу, або останню, або одну…

Дата публікації: 24.03.2017 img Поділитися