Сім'я

Тестостерону можна “наїстися”!

Рівень тестостерону в крові підвищується після перемоги в боротьбі, після вдалого розв’язання якоїсь проблеми.

Що таке тестостерон? Певен, більшість з вас чули про цей чоловічий гормон. Адже він відповідає не тільки за вторинні статеві ознаки (грубий голос, ріст волосся і т. д.) і сексуальне бажання, а й важливий для соціального життя мужчини. Вчені стверджують, що ті чоловіки, які мають вищий рівень тестостерону, успішніші. Цей гормон впливає на нервову систему, знімає відчуття втоми та піднімає тонус.

Тестостерон – гормон успіху, досягнень, змагальності. Професор Джеймс Даббс з Університету штату Джорджія проаналізував зразки слюни, що її взяли у широкого кола чоловіків, зокрема і в бізнесменів, політиків, спортсменів, священиків та в’язнів. Учений дійшов висновку, що мужчини, які досягли успіху в будь-якій з цих сфер, мали більший рівень тестостерону, ніж інші. Також він встановив, що діловому успіху жінок у таких професіях, як адвокат і менеджер із продажу, допомагає той таки високий рівень тестостерону.

Цей гормон називають ще й гормоном переможців. Рівень тестостерону в крові підвищується після перемоги в боротьбі, після вдалого розв’язання якоїсь проблеми. Почуття задоволення і святковий настрій, що панує в переможця, загальмовують утворення стресових гормонів. Посилюється виділення тестостерону. Отож, не тільки перемоги у сексуальному житті залежать від кількості тестостерону в крові, усе соціальне життя мужчини пов’язане з виробленням тестостерону.

На жаль, після 30 років цього гормону виробляється менше, і чоловіки мають проблеми у сексуальному житті, впадають у депресії, виникає відчуття втоми.
Звісно, в таких ситуаціях треба терміново підвищити вміст тестостерону. Допоможуть гормональні таблетки або ін’єкції, але приймати їх без дозволу лікаря заборонено.

Хороше рішення – стимулювати організм виробляти більше цього диво-гормону. Ми радимо такі способи:

1. Заживати більше м’яса (не жирного) – яловичину, телятину, курятину.

2. Додати до щоденного меню зелені овочі і салати з листя.

3. Не забувати про горіхи та морепродукти.

4. Заживати БАДи, які містять екстракти якорців, що стеляться, еврикому (золотий корінь тонгкат) та інші рослини, що стимулюють вироблення тестостерону.

 

Такий комплексний підхід неодмінно призведе до поліпшення у сексі і до перемог у соціальному житті.

Дата публікації: 28.04.2017 img Поділитися