Грип лікує мед і сеча. Рецепт бабусі

Грип може підкосити навіть молодий, зі стійким імунітетом організм. Часто грип дає ускладнення, які вилікувати годі. Ось кілька перевірених рецептів від моєї бабусі. Ви будете вражені!

Не йде з пам’яті бабуся-ланкова. У молодості вона рятувала з-під снігу колгоспні буряки, коли була хвора на грип. Колгосп нагородив її орденом, а грип на весь вік – глухотою. Ось кілька її народних засобів.

Найперше: тільки-но заклало носа, слід старанно змастити його господарським милом. Ще краще медом. Лягти горілиць на 5 хвилин.

Попереджаю – в обох випадках дуже пектиме. Але краще перетерпіти п’ять хвилин, аніж відчувати кволість два-три тижні. Саме стільки відновлюються захисні сили тіла.

Ніс промивають сечею

Є й інший, більш радикальний засіб. Ніс промивають сечею. Не кривіться. Навіть у Біблії наголошується, що це – жива вода. На ніч ретельно попарте ноги в підсоленій або ж у воді з гірчицею. Витріть їх насухо, поставте на п’ятки гірчичники, вкутайте. Випийте чаю з малини. Сюди ж можна додавати й хвощ польовий чи листя берези, пирій, спориш. Такий чай п’ється, щоб вимивати якомога більше отрути, яку виділяють віруси, коли розмножуються у тілі. Тільки тоді недуга матиме якнайменші наслідки. Після чаю – в теплу постіль.

Добре натиратися чорною редькою

Ще один спосіб – чорна редька. Видлубайте в ній ямочку, щоб туди ввійшло 3–4 ложки меду. Закрийте верх зрізом. Настоюйте ніч. Розрізаною навпіл редькою втирайте груди та спину.

Найкращі гірчичники можна зробити самому. На чарку горілки – стручок червоного перцю і столову ложку меду. Старанно розмішайте, настоюйте годину-дві, натирайте груди й спину, накладіть целофан, утеплюйте. При цьому пийте чай.

Від харкотиння – хвоя

Коли ж харкотиння в’язке й не відкашлюється, слід узяти соснову чи ялинову свіжу хвою. Варити цукровий сироп – на 1 літр води півтора літри цукру. Добре розчинити, кип’ятити 10 хвилин і залити хвою, закутати, настоювати до охолодження. Вживати слід по чайній ложечці 6-8 разів на день, нічим не запивати.

Дуже помічні при грипові й цибуля та часник – як найсильніші антисептики. Візьміть 10 середніх цибулин, склянку цукру чи краще меду, 10 г м’яти холодної (перцевої). Наріжте, перемішайте, тушкуйте на слабкому вогні 30 хвилин. Вживаєте по 1 ст. ложці 4 рази на день із гарячим молоком. Проганяє навіть задавнений кашель.

Відхаркувальні властивості мають медунка, первоцвіт весняний, чебрець. Дві столові ложки будь-якої зі згаданих трав залити склянкою окропу. Вкутати і настояти до охолодження. Пити по чверті склянки за раз 4–5 разів на день.

Зверніть увагу: що більше в будь-якому зборі потогінних, відхаркувальних, заспокійливих рослин, то краще лікування.

Особливо помічний для діток при грипі, застуді, сильному кашлі настій алтеї лікарської (корінь домашньої ружі – мальви) на молоці. 2 ст. ложки кореня на 0,5 л молока, кип’ятити на слабкому вогні 10 хв, вкутати і настояти до охолодження. Пити по 1/3 склянки 4–5 разів на день гарячим із медом.

Іван ПРОСЯНИК

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook