Здоров'я та краса Сам собі лікар

Головний біль провокує нестача цих 4 речовин

Виявляється, що від головного болю можна легко позбутися, якщо організм постійно отримуватиме ці поживні речовини. Збережіть собі, щоб не загубити!

Головний біль – явище неприємне. Цей стан буває настільки нестерпним, що терпіти його годі. Одним з різновидів головного болю є мігрень. Ті, хто стикався з нею, знають, що біль в цей момент відчувається в одній півкулі головного мозку і дуже часто лікарські засоби не допомагають від неї позбутися.

Жінкам частіше болить голова, ніж чоловікам

Схильність до мігрені обумовлена ​​спадковістю, статтю (жінки схильні до неї більше), неправильним способом життя, психоемоційним фоном. Також має значення вік: лікарі спостерігають мігрені частіше у молодих людей, починаючи з підліткового віку, а до старості хвороба загасає.

Харчування теж відіграє величезну роль у виникненні нападів мігрені. Доведено, що дефіцит ряду елементів в організмі здатний провокувати сильні головні болі в 4 рази частіше.

Ось чотири групи речовин, нестача яких сприяє виникненню мігрені:

Фолієва кислота і вітамін В12

Люди, у яких не вистачає цих речовин, схильні до надмірної дратівливості і неуважності. Також вони більше схильні до стресів. Цікаво, що часто ми намагаємося полегшити головний біль препаратами, у яких в складі присутній аспірин. А ця речовина якраз знижує вміст в організмі фолієвої кислоти і вітаміну В12.

Шпинат – чемпіон за змістом фолієвої кислоти, також на неї  багаті брокколі, спаржа, авокадо, буряк, морква, гарбуз. Вітамін В12 в достатку міститься в курячих яйцях.

Мідь і залізо

Дефіцит міді і заліза в більшій мірі властивий жінкам і веде прямою дорогою до анемії, гіпотонії, мігрені і пригніченого стану. Багаті міддю квасоля, горіхи, козячий сир, авокадо. А вживаючи регулярно зелень, листя салату, насіння, кунжут, печінку і морську капусту, можна поповнити запаси заліза.

Вітамін В6

Дефіцит вітаміну В6 (піридоксину) – один з основних чинників виникнення судинних захворювань. Його багато в квасолі, печінці, свіжих овочах, а також злакових. Налягай на ці продукти, якщо хочеш зберегти здоров’я мозку, нервів, серця і судин.

Вітамін D

Вітамін D природним шляхом виробляється в нашому тілі під сонячними променями. А в зимовий час його можна отримати з їжі. Яйця, боби, печінка, морепродукти, молочні продукти також насичені цим важливим елементом обміну речовин.

Швидко позбавитися від головного болю допоможуть: здоровий повноцінний сон, раціональне харчування, помірна фізична активність і перерви під час роботи, прогулянка на повітрі.
А зняти стрес і заспокоїтися допоможе аромотерапія.

Джерело

Дата публікації: 11.12.2019 img Поділитися