Дім Садиба

Як вибрати фотобокс, лайтбокс? Асортимент в магазині фототехніки «Вточку»

Предметна фотографія передбачає фотозйомку різних предметів. Найчастіше це товари, які продають онлайн: одяг, взуття, ювелірні прикраси, іграшки, посуд, побутова техніка та інше. Фотографії мають бути максимально привабливими, точними і контрастними. Тому така зйомка потребує не тільки якісної апаратури, а й додаткових аксесуарів, наприклад, лайтбоксів і фотобоксів.

Фотобокс, або лайтбокс, – це пристрій, який дозволяє максимально якісно фотографувати предмети невеликого розміру. Він має кубічну форму і напівпрозорі стінки. Фотобокс дозволяє найбільш ефективно використовувати різні схеми освітлення, допомагає зробити зображення предметів без тіні і на однотонному тлі. До речі, матеріали стінок фотобокса можуть бути різного кольору – чорного, синього, червоного і т.д., тож фотограф може досхочу експериментувати, шукаючи ідеальне рішення. Сучасні моделі фотобоксів мають ергономічну складну конструкцію, завдяки чому їх легко транспортувати і зберігати.

Якщо вам потрібні якісні фото, вам варто придбати такий пристрій. Найзручніший спосіб – купити фотобокс в інтернет-магазині фототехніки «Вточку». Тут наявний широкий вибір лайтбоксів від таких виробників, як AccPro, Falcon, Godox, Jinbei, Lastolite, Menik, Visico і інших брендів. На сайті можна замовити доставку по містах України і оплатити покупку готівкою або безготівковим способом.

Які бувають моделі фотобоксів

  • у формі куба або шатра з рівними і закругленими гранями;
  • із тканин різних кольорів;
  • із внутрішньою під світкою;
  • різних розмірів (від невеликих, призначених для зйомки ювелірних прикрас, іграшок, дрібної електроніки, до габаритних, в яких можна знімати людину в повний зріст або фотографувати меблі чи одяг).

Як вибрати лайтбокс : три основні критерії

1. Розмір. Він залежить від розмірів предметів, які ви плануєте фотографувати. Професійні фотографи рекомендують обирати фотобокс, який щонайменше на 30% більший за предмет, який ви будете фотографувати. Він дозволяє забезпечити необхідне освітлення і спрощує обробку фотографій.

2. Якість матеріалів. Постійне розкладання і згортання фотобокса може призвести до швидкого зношування і псування його елементів. Тому обираючи лайтбокс, зверніть увагу на товщину і гнучкість складних елементів, а також на товщину і якість тканини.

3. Наявність додаткових аксесуарів. Наприклад, додатковий фотофон, що йде у комплекті з фотобоксом, дозволить підбирати найбільш вдалі композиції. Погодьтеся, не кожен предмет можна знімати на білому або чорному тлі.

Купуйте фотобокси для професійної та аматорської роботи, підбирайте моделі для домашньої і студійної фотозйомки і створюйте красиві фото без зайвих зусиль!

Дата публікації: 25.11.2019 img Поділитися